Szukaj

Padnie rekord w Hollywood? Meghan Markle kuszona fortuną za przyjęcie roli w serialowym hicie

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle ma nadzieję na ożywienie swojej hollywoodzkiej kariery. I pojawiła się niesamowita szansa. Jest podobno kuszona niezłą gażą za udział w serialu. Zobaczcie, co pisze zagraniczna prasa.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych i rezygnację z obowiązków starszych członków rodziny królewskiej, żeby, między innymi, jak donosiły chyba wszystkie tabloidy, uniknąć ich nadmiernej uwagi. Plan się nie powiódł. Ciągle są ulubionymi bohaterami kolorowej prasy.

Jednak z zamiarem unikania przez Sussexów rozgłosu kłóci się kolejna teoria, którą głoszą bulwarówki, jakoby Megahn odciągnęła Harry’ego od rodziny, bo desperacko chce reaktywować swoją aktorską karierę. Według najnowszych doniesień wcale nie musi się tak bardzo starać, bo Hollywood samo się o nią upomniało.

Meghan Markle kuszona ogromną gażą za udział w serialu

Według New Idea księżna Sussex planuje wskrzesić karierę aktorską. Tabloid spekuluje, że producenci chcą jej zapłacić 50 milionów dolarów, po czym mówi, że powinna zdecydowanie rozważyć powrót do W garniturach. Artykuł kończy się cytatem hollywoodzkiego eksperta z branży filmowej, który mówi:

Jeśli Meghan wróci do W garniturach, byłby to największy serial telewizyjny na świecie.

Problem w tym, że serial trzeba byłoby wznowić, bo obecnie nie są kręcone nowe odcinki. Jednak stawa wydaje się być warta rozważenia, bo jak pisze New Idea, chodzi o miliony dolarów. Jeśli Markle miałaby na udziale w serialu zarobić 50 milionów dolarów – co byłoby rekordem, to jakich wielkich zysków mogliby oczekiwać producenci? Jej nazwisko jest tak gorące, że przypuszczalnie produkcja stałaby się wielkim przebojem.

Przypomnijmy. Meghan opuściła W garniturach w 2018 roku, a serial zakończył się w 2019 roku. Niedawno wróciła do Hollywood będąc narratorem w przyrodniczym dokumencie Disneya Elephant. Póki co to jedyne dokonanie Markle, jeśli chodzi o powrót do kariery aktorskiej. Z niecierpliwością jednak czekamy na kolejne doniesienia zza oceanu.


Patrick J. Adams i Meghan Markle na planie The Suits

Patrick J. Adams i Meghan Markle na planie The Suits

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×