Szukaj

Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka i złamie królewską tradycję? Do sieci trafił mocny list

Książę Harry, Meghan Markle zła

Meghan Markle nie pokaże dziecka po porodzie?

Meghan Markle nie pokaże swojego dziecka po porodzie, tak jak robiła to w przeszłości księżna Kate czy księżna Diana? Księżna Sussexu otrzymała wyjątkowy list, w którym fanka prosi ją, by tego nie robiła. Dlaczego?

Tradycją jest, że wszystkie kobiety wywodzące się z królewskiego rodu tuż po porodzie pozują z noworodkiem w ramionach przed schodami szpitala, w którym dziecko przyszło na świat. Robiła tak królowa Elżbieta II, robiła księżna Diana, trzy razy zrobiła to już księżna Kate. Nic dziwnego, że tego samego oczekuje się od Meghan Markle.

Żona księcia Harry’ego powinna urodzić w ciągu najbliższych tygodni, a cały świat czeka na nowego członka rodziny królewskiej. Okazuje się jednak, że nie wszyscy chcą, by Meghan pokazała dziecko i samą siebie po porodzie. Jedna z fanek napisała do Meghan list, w którym prosi ją, by tego nie robiła. Dlaczego?

Niedługo urodzisz najbardziej oczekiwane dziecko na świecie i tak jak inne księżniczki, będzie się od ciebie wymagało, żebyś paradowała przed szpitalem dla bandy fotografów, by pokazać dziecko krótko po porodzie. Będziesz się uśmiechać, będziesz machać i promienieć, ale pomiędzy nogami będziesz opowiadać zupełnie inną historię. My mamy będziemy wiedziały co naprawdę się z tobą dzieje. Spoiler: rodzenie zaczyna się od twojej waginy, a potem nie jest lepiej. Będziesz krwawiła, będziesz opuchnięta, wszystko będzie cię bolało, siedzenie będzie wyczynem. Nie będziesz czuła się jak ty sama, więc jeśli możesz tego uniknąć – nie rób sobie tego – napisała niejaka Chelsea Hirschhorn.

Myślicie, że Meghan jej posłucha?

Zobacz: Pierwsza oficjalna i nie najlepsza decyzja w sprawie porodu Meghan Markle. Książę William nie miał wyjścia

Zobacz: Księżna Kate pokazała swoją prawdziwą twarz! Wszyscy się mylili, tylko Meghan miała rację!

Zobacz: Tak wygląda pałac XXI wieku! Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w willi sterowanej telefonem! Wnętrza to jakiś kosmos!

Księżna Kate i księżna Diana po narodzinach swoich pierwszych synów

Księżna Kate i księżna Diana przed szpitalem po narodzinach swoich pierwszych synów


Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle w drodze na panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet

Meghan Markle w drodze na panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet

Meghan Markle w drodze na panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet

Meghan Markle w drodze na panel dyskusyjny z okazji Dnia Kobiet

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×