Meghan Markle poprawiła zęby. Dziś ma hollywoodzki uśmiech, a kiedyś? Stare zdjęcia nie kłamią

Meghan Markle zrobiła zęby

Meghan Markle zrobiła zęby

Meghan Markle zachwyca swoim promiennym, nienagannie śnieżnobiałym uśmiechem. Nie zawsze jednak tak było. Musiała zadbać o zęby. Jak kiedyś wyglądały?

Meghan Markle, zanim została narzeczoną, a potem żoną księcia Harry’ego, robiła karierę jako aktorka. Sporą popularność przyniósł jej serial W garnitutrach. W 2014 roku zadebiutowała także jako blogerka. To właśnie wtedy powstał The Tig, na którym dzieliła się swoimi inspiracjami dotyczącymi mody, urody, jedzenia i podróży.

Były tam zdjęcia ze zwiedzanych miejsc, przepisy, porady, a także marki i projektanci, których odkryła Markle. Aktorka, której kariera właśnie nabierała tempa, traktowała tę stronę nie tylko jako narzędzie promocji, ale również jako swoisty internetowy pamiętnik, w którym dzieliła się swoimi przemyśleniami.

Potem przestała publikować, bo tego wymagało od niej życie u boku księcia Harry’ego. Jednak dzięki wpisom, można było poznać Meghan taką, jaka jest. Odkąd została członkiem rodziny królewskiej, od czasu do czasu wypływają także jej dawne fotografie. Jeden z profili na Instagramie znalazł jej zdjęcie z przeszłości, na którym jeszcze nie szczyciła się tak nienagannym uśmiechem jak obecnie. Zobaczcie, jak wyglądała.

Meghan Markle poprawiła zęby

Odkąd Meghan pojawiła się w kolorowej prasie najpierw jako dziewczyna, narzeczona, a potem żona księcia Harry’ego, wzbudza ogromne emocje. Analizowane są jej stylizacje, fryzury, makijaże. Jej wygląd zmieniał się, a ona z czasem coraz bardziej zachwyca urodą.

Trzy lata temu w Globe kilku chirurgów plastycznych porównywało archiwalne jej zdjęcia z najbardziej aktualnymi i zgodnie stwierdzili, że celebrytka przeszła operację zmniejszenia nosa oraz powiększyła piersi.

Markle zadbała także o śnieżnobiały, idealny uśmiech, co nie dziwi, bo wszakże robiła karierę jako aktorka. Co zrobiła? Na pewno skorygowała wadę zgryzu, pozbywając się diastemy i wybieliła zęby. Widać to na fotografiach, które zestawił instagramowy profil Celebrity Dentistry.

Transformacja uśmiechu Megan Markle. Jak myślicie, co zrobiła? A. Bonding B. Wybielanie zębów C. Licówki D. Aparaty ortodontyczne i wybielanie E. Wszystkie powyższe – pyta obserwujących admin profilu.

Obserwujący ten profil zauważyli różnicę, ale skupili się też na wyglądzie żony Harry’ego jako nastolatki. Są zachwyceni i piszą, że była słodką dziewczynką.


Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan poprawiła zęby

Meghan poprawiła zęby

Meghan Markle z przyjaciółką Lindsay Roth

Meghan Markle z przyjaciółką Lindsay Roth

Komentarze

  • Gość pisze:

    Większość gdyby mogła, to by poprawiła, czy to licówki, czy aparat ,wasza święta Kate też ma zrobione zęby.

  • Gość pisze:

    Przecież nie ukrywala , ze nosila aparat, xa to caly cxas wygląda tak samo.
    Ale o prxerobionej Kate i jej nowych zebach, nie napiszecie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×