Szukaj

Meghan Markle odtrąciła pomoc księżnej Kate! Rady na temat macierzyństwa woli przyjmować od słynnej gwiazdy

Meghan Markle

Meghan Markle niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Nie chciała ciążowych porad od księżnej Kate, ale chętnie przyjmuje wskazówki dotyczące macierzyństwa od znanej gwiazdy. Kim jest jej tajemnicza pomocnica? Jej nazwisko znają wszyscy.

Meghan Markle urodzi dziecko w ciągu najbliższych dni. Księżna Sussex i książę Harry spodziewają się pierwszego potomka, a atmosfera wokół nowin o królewskim maleństwie z każdym dniem robi się coraz gęstsza. Fani czekają z zapartym tchem, podobnie jak media na całym świecie. Tymczasem w tle wciąż rozgrywa się rodzinna wojna w pałacu. Księżna Kate próbowała dzielić się swoim doświadczeniem w kwestiach ciąży i dzieci ze swoją szwagierką, ale Meghan nie chciała jej nawet słuchać. Okazuje się, że wolała przyjmować rady od Victorii Beckham. 

Projektantka i księżna znały się wcześniej, ale od kiedy Meghan mieszka w Wielkiej Brytanii, bardzo się zaprzyjaźniły. Jak wyjawia brytyjski tabloid:

Panie są ze sobą niesamowicie blisko jako przyjaciółki. Łączy je miłość do mody, obie mieszkały w Los Angeles i obie musiały radzić sobie z bezpodstawną krytyką ludzi. Victoria pomaga jej przygotować się do macierzyństwa, dając jej świetne rady z własnego doświadczenia. Dotyczą też tego, jak powinna się zachowywać jako matka gdy patrzy na nią świat – zdradza Daily Mail

Przyjaźń gwiazdy i projektantki nie jest zaskakująca, ale podejście Meghan do rad Victorii wiele mówi o jej relacji z księżną Kate. Szwagierka próbowała wyciągnąć rękę na zgodę, a Markle w odpowiedzi upokorzyła ją, zwracając się do osobistości medialnej. I choć nie ma nic złego w korzystaniu z rad przyjaciółki, fakt, że jest to Beckham, stawia Kate w bardzo niekorzystnej sytuacji. W hierarchii społecznej stoi ostatecznie wyżej niż projektantka mody, nawet jeśli obie są tak samo popularne.

Myślicie, że Meghan zrobiła to złośliwie?

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry wprowadzili fanów w błąd. Chodzi o poród księżnej

Zobacz: Meghan Markle urodziła?! Sensacyjna wiadomość wywróciła brytyjskie media do góry nogami

Zobacz: Meghan Markle miesza w małżeństwie Kate i Williama! Sensacyjne doniesienia tabloidu brzmią jak ponury żart


Meghan Markle w brązowych balerinach Sarah Flint

Meghan Markle w brązowych balerinach Sarah Flint

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuchem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×