Szukaj

Meghan Markle pokazała krągłości po porodzie. Brytyjskie media sugerują złamanie tradycji. A jak wyglądała księżna Diana?

Meghan Markle po porodzie wystąpiła w kreacji, która podkreśliła jej pociążowe krągłości. Amerykanka jest pierwszą księżną, która zdecydowała się na taki strój. Zobacz, jak wypadła na tle księżnej Diany i księżnej Kate. Czy swoim strojem wywołała skandal?
Meghan Markle - stylizacja

Meghan Markle - stylizacja

Meghan Markle w tym tygodniu dołączyła do grona sławnych mam. 6 maja księżna urodziła swojego syna, który otrzymał imiona Archie Harrison. Radosną wiadomość książęca para przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, bijąc wszelkie rekordy popularności na Instagramie. Fani byli zachwyceni i z niecierpliwością oczekiwali na pierwsze wystąpienie księżnej Sussexu po porodzie.

Markle, w przeciwieństwie do księżnych Diany czy Kate, publicznie pokazała się „dopiero” dwa dni po rozwiązaniu. Meghan podczas swojego debiutu w roli mamy zaprezentowała się w dość odważnej – jak na tego typu okazję – sukni. Luźny fason przepasany paskiem w talii podkreślił pociążowe krągłości sylwetki świeżo upieczonej mamy. Dotychczas żadna z brytyjskich księżnych nie odważyła się na tego typu stylizację. Zarówno Kate, jak i Diana postawiły na luźne kreacje, pod którymi ukryły zaokrąglony brzuszek.

Księżna podczas spotkania z dziennikarzami zaprezentowała się w białej sukni od Givenchy, którą stworzyła dla niej autorka ślubnego stroju, Claire Waight Keller. Do swojej kreacji księżna dobrała cieliste, wykonane z zamszu szpilki Manolo Blahnik.

Myślicie, że Meghan wyznaczy nowy trend w rodzinie królewskiej? O tym przekonamy się dopiero przy okazji porodu księżniczki Eugenii.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka! Wielka niespodzianka! 

Zobacz: Meghan Markle po porodzie ujrzała coś niesamowitego! Na księżną i jej syna czekała wzruszająca niespodzianka! Jest nagranie [WIDEO]

Zobacz: Pierwszy wywiad z Meghan po porodzie. Opowiedziała o synu – do kogo jest podobny? Księżna ma pewne wątpliwości [WIDEO]


Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×