Szukaj

Meghan Markle jest o krok od pojednania się z ojcem! Zaborcza siostra dokonała cudu

Meghan Markle – ojciec i siostra

Meghan Markle – ojciec i siostra

Meghan Markle jest bliska pojednania się z ojcem. Tak sensacyjnych wiadomości tabloidy dawno nie przekazywały. Co spowodowało, że żona Harry'ego rozważa możliwość odnowienia kontaktów z Thomasem Markle?

Meghan Markle nigdy nie była ulubienicą kolorowej prasy. Od samego początku znajomości z Harrym nie miała łatwo. Tabloidy wymyślały na jej temat niestworzone historie. Nie zamierzała jednak odpuszczać i każdą taką sprawę starała się załatwiać z pomocą sądu i prawników. Spokoju nie dawał jej także ojciec, Thomas Markle, który odkąd dowiedział się, że jego córka zaręczyła się z członkiem rodziny królewskiej, uparcie próbował się z nią spotkać, a wszystkie swoje żale wylewał w mediach plotkarskich.

Konflikt pomiędzy Meghan a jej ojcem cały czas przybierał na sile. Wszystko rozpoczęło się na krótko przed jej ślubem z Harrym. To właśnie wtedy mężczyzna upublicznił w jednym z tabloidów bardzo osobisty list, który napisała do niego córka. Księżna ostro odpowiedziała na artykuł, który w doczekał się przedruków na całym świecie. Postanowiła wytoczyć proces wydawcy gazety Mail on SundayAssociatet Newspapers, który dopuścił do tego, że jej prywatną korespondencję zobaczyły miliony ludzi na całym świecie.

Nie poprawiło to jej stosunków z ojcem. Jednak teraz Meghan doszły niepokojące wieści o stanie zdrowia Thomasa. Swoje 3 grosze dołożyła jej przyrodnia siostra Samantha, a wszystko to razem – wbrew intensjom kobiety – spowodowało, że żona Harry’ego rozważa odnowienie kontaktu z tatą.

Meghan Markle bliska pojednania z Thomasem Markle

Księżna Sussexu otrzymała druzgocące wieści w zeszłym tygodniu, kiedy okazało się, że jej siostra Samantha, z którą jest skłócona, w końcu opublikowała po prawie czterech latach gróźb książkę The Diary of Princess Pushy’s Sister. Zapowiedziała, że zdemaskuje w niej wszystkie kłamstwa swojej rodziny.

Meghan natychmiast spanikowała, że ​​Samantha chce, by jej ojciec [Thomas Markle] znowu trafił do mediów, pomagając jej w promocji tej książki, która jest pełna złych emocji i nie przedstawi jej w dobrym świetle – mówi  informator – Nadszedł czas, by Meghan podała gałązkę oliwną ojcu. O ile wiem, nie rozmawiała z nim od czasu ślubu, ale byłoby w jej najlepszym interesie zawrzeć pokój teraz, zanim to wszystko wymknie się spod kontroli.

Donosiciel uważa, że ​​rozważała skontaktowanie się z 76-latkiem wielokrotnie.

Tom ma poważne problemy z sercem – jest bardzo zagrożony COVID-19, nawet nie biorąc pod uwagę tego, że regularnie podróżuje między swoimi domami w Meksyku i Los Angeles. Pomimo ich dramatów nadszedł czas, aby spotkali się w jej nowym domu w Santa Barbara – a bonusem będzie to, że może to pomóc powstrzymać promocję książki Samanthy.

Przyrodnia siostra Meghan z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Zależało jej na wzmocnieniu konfliktu, tymczasem może się przyczynić do jego zażegnania.


Thomas Markle: My Story

Thomas Markle: My Story

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Dodaj komentarz

  • Praczka pisze:

    a ja bym się nie chciała pogodzić ani z nia-siostrunią co wylewała na nia pomyje w cały świecie i zakłąmany tatuś…..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×