Meghan Markle już w dniu ślubu podpadła królowej Elżbiecie II. Podjęła odważną decyję i sprzeciwiła się ważnej tradycji

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub ponad 4 lata temu. Już wtedy królowej nie spodobała się odważna decyzja żony wnuka. Czym księżna Sussexu podpadła monarchini?

Meghan Markle w 2018 roku dołączyła do rodziny królewskiej. Właśnie wtedy odbył się jej ślub z księciem Harrym. Na samym początku małżonkowie mocno angażowali się w sprawy monarchii i wypełniali powierzone im obowiązki. Sporym szokiem było gdy na początku 2020 roku poinformowali, że rezygnują ze swoich funkcji i planują wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii.

Dopiero po roku od wyjazdu ujawnili, że nie potrafili dogadać się z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. O tym, z jakimi problemami się mierzyli opowiedzieli w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Ich zwierzenia spowodowały, że o Sussexach rozpisywały się media na całym świecie. Meghan opowiedziała o myślach samobójczych, z którymi się mierzyła, ale też o przejawach rasizmu ze strony bliskich Harry’ego.

Małżonkowie w swoich zwierzeniach oszczędzili jedynie królową Elżbietę II i jej męża księcia Filipa. O nich mieli jak najlepsze zdanie, a książę Sussexu bardzo przeżył śmierć swoich dziadków.

Meghan Markle w dniu ślubu podpadła królowej Elżbiecie II

Meghan i Harry na początku września przylecieli z USA do Europy. Niestety zbiegło się to z tragicznymi wydarzeniami w Monarchii. 8 września zmarła królowa Elżbieta II. Chociaż nie są już oni wysokimi rangą członkami rodziny Windsorów, to zdecydowali się wziąć czynny udział we wszystkich uroczystościach pożegnalnych związanych z pogrzebem 96-latki.

W dniu pochówku na licznych zdjęciach widać, jak żona Harry’ego ociera łzy. Wiele osób podejrzewało jednak, że to nie żal po stracie, lecz jej aktorskie umiejętności.

Maghan nigdy nie powiedziała złego słowa o królowej, którą Harry po prostu uwielbiał. Wiadomo jednak, że żona wnuka podpadła monarchini w dniu ślubu. Chodziło o suknię, jaką wybrała. Wszystko w książce The New Royals opisała Katie Nicholl.

Królowa była zdziwiona, że Meghan wybrała czystą biel w dzień swojego ślubu. Może to kwestia różnicy pokoleniowej, ale jest zdania, że jeśli już wcześniej byłaś zamężna, powinnaś założyć „off-white”, tak jak zrobiła to księżna Kornwalii (Camilla – przyp. red.) – można przeczytać.

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Meghan był amerykański producent Trevor Engelson. Poznali się w 2004 roku, a pierścionek otrzymała od ukochanego 6 lat później. Po roku wzięli ślub, ale niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo. Małżeństwem byli zaledwie dwa lata.

Biała suknia z dekoltem w łódkę to dzieło Claire Waight Keller, która była ówczesną dyrektor kreatywną domu mody Givenchy. Elementem ozdobnym prostej i eleganckiej kreacji był mocno zdobiony welon. Na jedwabnym tiulu wyhaftowane były 53 kwiaty, które symbolizowały wszystkie kraje wchodzące w skład Wspólnoty Narodów. Zdjęcia przypominamy w naszej galerii.


Zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry - ślubna sesja z rodziną

Meghan Markle i książę Harry - ślubna sesja z rodziną

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×