Szukaj

Meghan Markle narobiła sobie wrogów w Hollywood. Podpadła nawet Jennifer Aniston

Meghan Markle

Meghan Markle podobno narobiła sobie wrogów w Stanach Zjednoczonych. New Idea donosi, że podpadła nie tylko sąsiadom i Donaldowi Trumpowi, ale także Jennifer Aniston. Dlaczego?

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Spakowali walizki i przeprowadzili się za ocean. Początkowo zamieszkali w Kanadzie. Przez pandemię koronawirusa przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali luksusową posiadłość w Los Angeles w sąsiedztwie gwiazd klasy A, takich jak Nicole Kidman czy Penelope Cruz.

Chociaż mogłoby się wydawać, że małżonkowie idealnie odnajdą się w nowym miejscu, podobno ich obecność nie jest na rękę znanym osobom, które mieszkają tam od lat. Latające drony i szwendający się po okolicy paparazzi są nie do zniesienia do tego stopnia, że jakiś czas temu osoba mieszkająca w okolicy małżonków, poskarżyła się tabloidom.

Nie jest tajemnicą, że za Meghan Markle nie przepada też Donald Trump. Gdy dawna aktorka wraz z mężem przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, prezydent zapowiedział, że podatnicy nie będą płacić za ich ochronę:

Donoszono, że Harry i Meghan, którzy opuścili (Zjednoczone) Królestwo, osiądą na stałe w Kanadzie. Teraz opuścili Kanadę dla USA. Ale Stany Zjednoczone nie będą płacić za ich ochronę. Oni muszą płacić!” – ogłosił Donald Trump we wpisie na Twitterze.

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Dlaczego?

Wygląda na to, że Meghan Markle podpadła nie tylko sąsiadom i prezydentowi USA, ale także Jennifer Aniston. New Idea donosi, że księżna chce zaistnieć w Hollywood. Próbuje spotkać się z Bradem Pittem i robi wszystko, by go poznać. Informator tabloidu podaje, że dręczyła telefonami asystentów aktora. Jego zdaniem, kiedy ma na oku jakiś cel, stara się go osiągnąć za wszelką cenę:

Chce zagrać w filmie z Pittem i zrobi wszystko, by do tego doszło. Przez pewien czas nękała jego asystentów. Gdy to nie pomogło, błaga George’a Clooneya, z którym się przyjaźni, by zorganizował dla nich profesjonalną kolację, w której trakcie mogłaby przedstawić swoje pomysły.

Taka postawa podobno nie podoba się Aniston, która rzekomo spotka się z Pittem od jakiegoś czasu. Nie chce, by księżna kręciła się w jego otoczeniu. Wolałaby, żeby nigdy się nie poznali.

Żadna z zainteresowanych stron nie odniosła się do plotek. Można mieć jednak spore wątpliwości, czy jest w nich choć ziarno prawdy. Niedawno ten sam tabloid donosił, że Meghan próbowała złapać kontakt z Angeliną Jolie, co także nigdy nie zostało potwierdzone.


Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×