Meghan Markle podpadła… Jennifer Aniston. Gwiazda Hollywood straciła szacunek do księżnej, która wycięła jej niezły numer

Meghan Markle i Jennifer Aniston

Meghan Markle i Jennifer Aniston

Meghan Markle dosyć mocno podpadła Jennifer Aniston. Tabloid nie ma wątpliwości, że żona Harry'ego nadepnęła na odcisk hollywoodzkiej gwiazdy.

Podczas gdy Meghan Markle niedawno urodziła córeczkę, której razem z Harrym dali śliczne imiona Lilibet Diana, tabloidy nie przestają wyciągać sensacyjnych historii z młodą mamą w roli głównej. Tym razem magazyn donosi, że mocno naraziła się Jennifer Aniston a tym samym podpadła jej wpływowym przyjaciołom. Co takiego się wydarzyło?

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Dlaczego?

New Idea poinformowała, że Meghan Markle miała na celu Brada Pitta. Działo się to wówczas, gdy nie była jeszcze tak znana jak obecnie, a aktor ciągle był mężem Aniston. Informator powiedział magazynowi:

W czasie kiedy Brad rozwodził się z Jennifer Aniston i chociaż Angelina Jolie była na juz wówczas na scenie, Meghan otwarcie wyznała, że ​​chciałaby być następną panią Pitt.

Nazwisko Markle nie było wówczas powszechnie znane, a donosiciel spekuluje na łamach tabloidu, że jako żona Harry’ego, w końcu miałaby szansę z Pittem – nie wyjaśnia jednak tego, jak miałoby to wpłynąć na zainteresowanie gwiazdora aktorką znaną gównie z W garniturach. Ale nie byłaby bez konkurencji. Według magazynu Jennifer Aniston niedawno odnowiła swój związek z Bradem.

Jen nadążała za całą sagą o tym, że Meg poślubiła księcia i obiecała im – rodzinie królewskiej, wszystko, tylko po to, by ich potem porzucić, słyszała, jak Meghan miała plany, jak poderwać przyszłego męża, więc była podejrzliwa wobec aktorki, która została księżną.

Informator dodaje, że nie tylko doniesienia, o tym, że Meghan ma chrapkę na Brada Pitta, rozsierdziły Aniston. Okazuje się, że ona i jej koleżanki z branży miały także obawy, że Markle będzie dostawała angaże tylko dlatego, że jest księżną.

Sami przyznajcie, takiej informacji jeszcze nie było, że Meghan zamierzała poderwać znanego aktora, będąc żoną Harry’ego, a do tego jej mąż miałby być przynętą…


Meghan podpadła Jennifer Aniston

Meghan podpadła Jennifer Aniston

Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Jennifer Aniston w nowej fryzurze

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Jennifer Aniston - nowa fryzura

Komentarze

  • Goia pisze:

    Parafrazując klasyka -” nie wiem co wy w tej redakcji popijacie, ale zaczynam zazdrościć ”
    Kto oglądał „Ranczo” wie o co kaman.

  • Gość pisze:

    Skąd ta obsesja na punkcie No Idea jako „”żródła”? Jest wyraźna różnica między plotką a jawnym kłamstwem.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×