Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Meghan Markle sprawiła sobie niezwykłą błyskotkę! Ten istotny drobiazg zakłada specjalnie dla królowej Elżbiety?!

Meghan Markle


Meghan Markle nosi bransoletkę z krzyżykiem

By móc w maju poślubić Harry’ego, Meghan Markle musiała zrezygnować z kariery aktorskiej i zaakceptować zasady królewskiego protokołu. Ale narzeczona księcia gotowa była poświęcić dla niego coś jeszcze. Wychowana na katoliczkę Meghan wstąpiła do Kościoła anglikańskiego, przyjmując niedawno chrzest w królewskiej kaplicy Pałacu Świętego Jamesa.

Meghan nie musiała rezygnować ze swojego wyznania – od 2015 roku członek rodziny królewskiej może poślubić katolika (ale katolik nadal nie może zasiadać na tronie). Dlaczego więc Meghan przyjęła chrzest i wstąpiła do Kościoła anglikańskiego? Markle zrobiła to zapewne ze względu na królową Elżbietę, która jest oficjalnie głową tego kościoła.

O tym, jak ważna była dla Meghan zmiana wyznania, świadczy drobiazg który zauważono podczas jednej z jej niedawnych oficjalnych wizyt. Uważni obserwatorzy wypatrzyli na nadgarstku książęcej narzeczonej niezwykłą ozdobę – łańcuszek z krzyżykiem.

Ciekawe, czy królowa Elżbieta doceni gest Meghan i w pełni zaakceptuje ją jako przyszłą żonę ukochanego wnuka? A przy okazji podpowiadamy, gdzie można znaleźć bransoletkę podobną do tej, którą ma narzeczona Harry’ego.

Oficjalne wyjście rodziny królewskiej. Meghan Markle pierwszy raz wyglądała lepiej od Kate, ale i tak wszyscy patrzyli na ogromny ciążowy brzuszek księżnej

Wyciekły szczegóły z tajemniczej ceremonii Meghan Markle i księcia Harry’ego! Co na to królowa Elżbieta II?

To oni mogą mówić o wielkim szczęściu! Wydało się kogo książę Harry i Meghan Markle zaprosili na swój ślub!

Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?Komentarzy: 1


Gość | 13 marca 2018, 23:46

Jastrząb Post denny portal


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×