Meghan Markle nie rozstaje się z dziećmi na krok. Nawet podczas publicznego wystąpienia czuć było ich obecność

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle niedawno pojawiła się w Nowym Jorku, gdzie oddała hołd swoim dzieciom. Zdobyła się na piękny gest. Co zrobiła?

Meghan Markle w 2018 roku dołączyła do rodziny królewskiej. W maju poślubiła księcia Harry’ego i od tego momentu przez kolejne miesiące reprezentowała interesy Elżbiety II. Chociaż wydawałoby się, że świetnie odnalazła się w tej roli, na początku 2020 roku ona i jej mąż zrezygnowali z wypełniania swoich funkcji.

Małżonkowie przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Kupili posiadłość położoną niedaleko Santa Barbara. Mimo iż nie wycofali się z życia publicznego i nadal aktywnie działają m.in. w fundacji Archewell, którą stworzyli, skupiają się przede wszystkim na rodzinie. Niedawno do Meghan, Harry’ego i Archiego dołączyła ich córka Lilibet.

Meghan Markle podczas wizyty w Nowym Jorku oddała hołd dzieciom

Odkąd Meghan Markle ponownie została mamą, przez pewien czas unikała publicznych wystąpień. Pod koniec września wreszcie spotkała się z fanami. Razem z mężem odwiedziła Nowy Jork. Zakochani gościli na festiwalu Global Citizen Live, gdzie promowali szczepienia przeciw COVID-19. Księżna w swoim przemówieniu podkreśliła, że każdy powinien mieć prawo dostępu do wakcyny:

Każdy człowiek na tej planecie ma prawo do szczepionki. To prawda, lecz tak się nie dzieje. I kiedy w tym i wielu innych państwach możesz ją z łatwością dostać, miliardy ludzi na świecie nie mają tej możliwości – mówiła.

Na tę okazję Markle wybrała przepiękną stylizację, w której główną rolę odgrywała biała mini. To jednak nie suknia, a biżuteria księżnej zwróciła uwagę internautów.

Niektórzy użytkownicy Twittera zwrócili uwagę na jej żółto-złotą bransoletkę marki Jennifer Meyer, której cena waha się w granicach 950 dolarów (ponad 3,7 tys. zł). Dostrzegli, że  jest ona spersonalizowana i zawiera imiona dzieci: Archiego i Lilibet.

Internauci komplementowali piękny hołd Meghan Markle w kierunku dzieci i fakt, że nie rozstaje się z nimi niemal na krok:

  • Uwielbiam, że u Meghan Markle wszystko ma wartość sentymentalną. Świetna ta bransoletka.
  • Urocza. Meghan jest naprawdę kochaną mamą.
  • Co za piękna biżuteria.

Trzeba przyznać, że gest żony Harry’ego jest naprawdę uroczy.


Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle pochwaliła się wyjątkową biżuterią

Meghan Markle pochwaliła się wyjątkową biżuterią

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×