Szukaj

Reakcja Meghan Markle na ruchy dziecka jest bezcenna! Fani nagrali piękny moment! [WIDEO]

Meghan markle

Meghan Markle reaguje na ruchy dziecka

Meghan Markle za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko. Księżna Sussex często pojawia się publicznie w zaawansowanej ciąży i fanom udało się uchwycić moment, w którym poczuła ruchy dziecka. Odwiedzała wtedy zabytkowy teatr z księciem Harrym. Jak zareagowała na niespodziewane kopnięcie? Nagranie trafiło do sieci i robi prawdziwą furorę. Zobaczcie sami!

Meghan Markle już niedługo zamiast podtrzymywać ciążowy brzuszek, będzie nosić w ramionach swoje pierwsze dziecko. Księżna Sussex jest już naprawdę blisko porodu, ale wciąż nie przestaje pokazywać się publicznie – wręcz przeciwnie. Bierze udział w coraz większej ilości wydarzeń, planuje nawet dyplomatyczną podróż do Maroko. Na razie jednak bryluje na angielskich salonach, a podczas wizyty w zabytkowym teatrze zachwyciła fanów jednym małym gestem.

Komuś udało się uchwycić jak Meghan wyczuwa ruchy swojego dziecka i dyskretnie spogląda w dół na ciążowy brzuszek, delikatnie przyciskając go mocniej dłonią, zupełnie jakby chciała powstrzymać swojego maluszka od szaleństw w niekoniecznie odpowiednim do tego momencie. Wideo trafiło na Instagram, a fani w komentarzach zachwycają się tym, jak Meghan zareagowała na ruchy dziecka. Piszą głównie o tym, że będzie niezwykle troskliwą i dobrą matką, w co nie sposób wątpić.

Trzeba przyznać, że to rzeczywiście urocze. 😉

Meghan Markle napisała do ojca szczery list! Nie spodziewała się, że wycieknie do sieci w całości!

Ciche biznesy królowej Elżbiety II! Meghan Markle dostała fortunę za milczenia, a tabloidy i tak wszystko ujawniły

Ciężarna Meghan Markle wreszcie skomentowała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka? [WIDEO]


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×