Meghan Markle rozmawiała z Harrym o powrocie do formy po porodzie. Wszystko przy świadku, który upublicznił szczegóły w mediach

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle rozmawiała z Harrym o powrocie do formy po porodzie. Jedna z osób, która była tego świadkiem, opowiedziała prasie o szczegółach.

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w 2018 roku na oczach milionach osób. Wydarzenie transmitowały największe stacje telewizyjne na świecie, a na jego temat rozpisywały się media na całym świecie. Od tego momentu małżonkowie przez kolejne miesiące wspólnie reprezentowali interesy rodziny królewskiej. Swoją obecnością uświetniali wydarzenia ważne dla królowej Elżbiety II.

Na początku 2020 roku zrezygnowali z wypełniania tych obowiązków. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Chociaż nadal prężnie działają w fundacji Archewell, a także podejmują się nowych projektów, skoncentrowali się przede wszystkim na życiu rodzinnym. Wychowują Archiego, który w tym roku skończył dwa latka, a także Lilibet, która niedawno dołączyła do rodziny.

Meghan Markle nie była pewna siebie po porodzie. Tak książę Harry ją pocieszał

Chociaż Meghan i Harry nieco odsunęli się w cień, ich życie prywatne śledzi mnóstwo osób. Do kolorowej prasy przedostają się też ciekawostki z okresu, gdy pełnili swoje obowiązki w rodzinie królewskiej. Takie podaje m.in. Hello!, które przekazało, jak książę Harry traktował swoją żonę krótko po porodzie.

Portal przypomina, że Meghan Markle i książę Harry w 2019 roku pojawili się podczas ceremonii wręczenia nagród jednego z konkursów kulinarnych organizowanych przez organizację WellChild, która zapewnia opiekę ciężko chorym dzieciom i młodzieży. Ucięli sobie krótką pogawędkę z 10-letnią Emmie Narayn-Nicholas i jej mamą Eve. Powiedzieli dziewczynce, że bardzo podoba się jej pomysł. Ta z kolei skomplementowała księżną.

Mimo iż od wydarzenia minęły ponad dwa lata, Emme dopiero teraz opowiedziała o szczegółach. Zdradziła, że wszystko odbywało się pięć miesięcy po pierwszym porodzie Meghan. Księżna olśniła ją swoim wyglądem, chociaż sama nie uważała, że prezentuje się świetnie. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie męża, który skierował do niej piękne słowa:

Byli bardzo cudowni. Kiedy Meghan usiadła, powiedziałam: „Och, wyglądasz niesamowicie i właśnie urodziłaś dziecko”. Harry spojrzał na nią i powiedział: „Widzisz, jest tak jak ci mówiłem!”

Trzeba przyznać, że taki partner to skarb.


Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Meghan Markle i książę Harry bohaterami mema

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×