Szukaj

Ciężarna Meghan Markle wreszcie skomentowała płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka? [WIDEO]

Meghan Markle płeć dziecka

Meghan Markle o płci swojego dziecka

Meghan Markle pierwszy raz odniosła się do komentarzy na temat płci swojego przyszłego dziecka. Księżna odpowiedziała na kłopotliwe pytanie.

Meghan Markle jest obecnie w ostatniej fazie swojej ciąży, jej brzuch jest ogromny, zatem wszyscy fani rodziny królewskiej z niecierpliwością czekają na poród. Wiadomo, że potomek księcia Harry’ego przyjdzie na świat w kwietniu, jednak nikt do tej pory nie zna imienia, jak również płci dziecka książąt Sussexu.

Książęca para milczy w tym temacie jak grób, jednak media zagraniczne prześcigają się w swoich spekulacjach. Portale sugerują różne opcje, również podają typowane imiona dla bobaska. Meghan postanowiła jednak nie komentować tych doniesień i podobnie jak księżna Kate nie zdradziła płci, jak i imienia dla swojego dziecka.

Ostatnio jednak uradowana Meghan Markle pierwszy raz poruszyła wątek swojego porodu, odnosząc się do płci swojego potomka. Być może powodem jej reakcji były plotki, że żona księcia Harry’ego wcale nie jest w ciąży, nosi sztuczny brzuch, a dziecko za nią urodzi surogatka.

Ciekawostką jest również fakt, że brzuch Meghan Markle zmienia swoje rozmiary z prędkością światłą, a przy tym Meghan nic się nie zmieniła, nadal jest piękna. Zatem podczas ostatniej ceremonii Endeavour Fund Awards, jedna z kobiet obecnych na gali zaczepiła Meghan i zadała jej niewygodne pytanie o płeć dziecka. Ich rozmowę zarejestrowały kamery:

My nie wiemy. Tak, postanowiliśmy zachować to w tajemnicy. To jedna z tych rzeczy, bez względu na to, co to jest, to wciąż będzie niespodzianka – powiedziała Meghan.

Czyli nadal świat jest w kropce 🙂

Książę Harry naprawdę to powiedział? Jego słowa na temat brzucha Meghan Markle cytuje dzisiaj cała Wielka Brytania

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną! Wystarczy spojrzeć tylko na jej dłonie

Meghan Markle jest cwana jak księżna Diana! Eksperci przewidzieli jej następny krok


Co sądzisz o tej stylizacji Meghan Markle?

×