Szukaj

Meghan Markle szuka pracy. Znajomy pochwalił się 10-minutową rozmową przez telefon

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle opowiedziała o planach na przyszłość. Zdradziła je w rozmowie z szefem jednej z organizacji młodzieżowych. Co mu powiedziała? Szczegóły obiegły media. 

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Wyprowadzili się za ocean — najpierw zamieszkali w Kanadzie, potem przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Osiedlili się w prestiżowej dzielnicy, w której swoje posiadłości mają największe gwiazdy Hollywood.

Ich obecność nie przeszła bez echa. Nowy dom małżonków niemal natychmiast znalazł się na celowniku paparazzi, którzy zaczęli kręcić się po okolicy. Nie podoba się to gwiazdom, mieszkającym w tamtym miejscu od lat.

Meghan Markle: działania charytatywne. Szczegóły rozmowy obiegły media

Meghan Markle i Harry nie przejmują się negatywnymi opiniami i nadal robią swoje. Pomagają rozwozić posiłki, angażują się w pomoc w ich przygotowaniu, wspierają schroniska. To jednak nie koniec ich działalności. Księżna zamierza w jedną ze swoich akcji włączyć młodzież z Wisconsin.

O tym, że takie rozmowy są prowadzone, potwierdził w HELLO! Michael Johnson, który jest prezesem i dyrektorem naczelnym klubów dla chłopców i dziewcząt w hrabstwie Dane. Na Facebooku udostępnił post, w którym ze szczegółami opisał swoją drugą, 10-minutową rozmowę z księżną. Zdradziła, że rozgląda się za pracą:

Jestem zdumiony zachowaniem Meghan Markle! Zadzwoniła do mnie dzisiaj, kiedy moja żona i dzieci były w samochodzie i powiedziała:„ Cześć, Michael, tu Meghan, melduję się ”. Rozmawialiśmy przez około 10 minut o wielu rzeczach, w tym Althei i jej samopoczuciu. Rozmawialiśmy także o niektórych planach, które księżna wspiera, ale którymi nie mogę się podzielić.

Nie jest to pierwszy post, który Johnson opublikował na ten temat. Wcześniej pochwalił się rozmową, która miała miejsce 27 czerwca. Wyjaśnił, że skontaktował Meghan z Altheą Bernstein, młodą kobietą, która była rzekomą ofiarą okropnej rasistowskiej zbrodni.


Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle nagrała nowe wideo

Meghan Markle nagrała nowe wideo

Meghan Markle sprzeciwia się rasizmowi. Mocny apel

Meghan Markle sprzeciwia się rasizmowi. Mocny apel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×