Szukaj

Pierwsze urodziny Archiego nie poszły zgodnie z planem Meghan. Co działo się u Sussexów?

Meghan Markle i książę Harry 6 maja świętowali pierwsze urodziny swojego syna Archiego. Jak donosi tabloid, to nie był najszczęśliwszy dzień w życiu Sussexów. Mieli inne plany.
Meghan Markle, Archie

Meghan Markle, Archie

Archie Mountbatten-Windsor 6 maja obchodził swoje pierwsze urodziny. Meghan Markle planowała wielką imprezę, która miała być jej wspaniałym debiutem w społeczeństwie Hollywood. Niestety, nie wyszło tak, jak chciała. Co się wydarzyło u Sussexów?

Co się wydarzyło na urodzinach Archiego?

„Meghan Snaps On Archie’s Birthday” głosi nagłówek artykułu z Woman’s Day w tym tygodniu. Informator mówi magazynowi:

Dużo się dzieje, ale główną frustracją Meghan wydaje się, że urodziny Archiego są w dużej mierze niezauważone. Meghan nie mogła się doczekać, aby urządzić imprezę stulecia i zadebiutować w hollywoodzkim społeczeństwie, a teraz czuje, że szansa została odebrana.

Meghan Markle, książę Harry, Archie na okłace Women's Day

Meghan Markle, książę Harry, Archie na okłace Women’s Day

Książę i księżna Sussex izolują się w domu w południowej Kalifornii. Oczywiście oznacza to brak gości, a już na pewno żadnych imprez. Według artykułu niemożność zorganizowania przyjęcia dla dziecka spowodowała stres w małżeństwie. Informator mówi:

Meghan jest bardzo dobra w zachęcaniu Harry’ego do wykonywania jej listy życzeń, podczas gdy ona skupia się na matkowaniu. Najwyraźniej biedny Harry wyrywa włosy z głowy, próbując robić rzeczy, o których szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie słyszał – rób ciasta, uatrakcyjnij czas dystansu społecznego, zorganizuj prezenty dla Archiego i oczywiście coś specjalnego dla Meghan.

Tabloid przedstawia Meghan jako zmęczoną diwę. Oczywiście w rodzinie prawdopodobnie występuje stres spowodowany pandemią koronawirusa. Zaplanowano także inne urodziny Archiego, ale z imprezy wyszły nici. Mimo wszystko wydaje się, że maluch miał udany dzień.

Zobacz także: Archie dostał prezent od miliarderki. Meghan dumnie zaprezentowała go fanom


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrrison

Archie Harrrison

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×