Szukaj

Zaczyna się! Meghan Markle właśnie zdetronizowała księżną Kate!

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle najbardziej wpływową kobietą w Wielkiej Brytanii

Księżna Kate ma powody do niepokoju. Brytyjska edycja magazynu Vogue opublikowała właśnie listę najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii, które zmieniają tamtejszą rzeczywistość. Na szczycie notowania znalazła się najmłodsza księżna w rodzinie królewskiej – księżna Sussex, czyli Meghan Markle.

Meghan z impetem trafiła na pierwsze miejsce, które niegdyś piastowała żona księcia Williama. Amerykanka, która od 19 maja posiada także obywatelstwo brytyjskie, pokonała całą plejadę ikon angielskiego show-biznesu. Za Markle uplasowały się takie tuzy jak Amal Clooney, J.K. Rowling, Stella McCartney czy Victoria Beckham.

Vogue swoją decyzję argumentuje tym, że Meghan wprowadziła powiew świeżości na brytyjski, nieco skostniały, dwór:

Wielu białych ludzi może nie zwróci na to uwagi, ale my, czarne kobiety, to widzimy. Meghan nawet w dniu ślubu nie zamalowała swoich ciemnych piegów fluidem. Każda z nas wiele razy słyszała, że takie piegi należy ukrywać, bo są brzydkie. Ona natomiast jest dumna ze swojego pochodzenia – skwitowała przedstawicielka organizacji charytatywnej CHIVA, wspierającej dzieci z HIV.

Czekamy na pierwszą okładkę Meghan Markle dla Vogue’a. Kate już taką ma w swojej kolekcji – zapozowała na legendarnym wydaniu z okazji 100-lecia istnienia pisma.

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Była dziewczyna księcia Harry’ego odważnie skomentowała jego ślub z Meghan Markle! Będzie skandal?

Victoria Beckham na chłodno podsumowała royal wedding oczami gościa. Nawiązała przy okazji do ciąży


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×