Meghan Markle oddała Harry’emu i Archiemu hołd pełen miłości. Zdobyła się na poruszające słowa

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle w piękny sposób oddała hołd swojemu mężowi Harry'emu i synkowi Archiemu. Zdobyła się na poruszające słowa.

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w 2018 roku. Od tego momentu przez kolejne miesiące reprezentowali interesy królowej Elżbiety II. Małżonkowie co jakiś czas pojawiali się podczas służbowych spotkań, a także realizowali przedsięwzięcia, które wcześniej konsultowali z monarchinią lub jej pracownikami. Na początku ubiegłego roku przestali jednak pełnić swoje funkcje. Wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i przeprowadzili do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle oddała hołd księciu Harry’emu oraz Archiemu

Meghan i Harry nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Podpisali umowy z Netflixem i Spotify, udzielili wywiadu telewizyjnego Oprah Winfrey, a także działają nad samodzielnymi projektami. Harry został bohaterem dokumentu The Me You Can’t See, który można zobaczyć na Apple TV+. Zdobył się na szczerość. Opowiedział m.in. o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

Księżna przygotowuje się do premiery swojej książki, The Bench, którą będzie można kupić już od wtorku, 8 czerwca. Meghan, do jej napisania, zainspirowała relacja, jaka łączy Archiego i Harry’ego. Planowała stworzyć wiersz. Przerodził się on jednak w długą historię, którą wzbogaciły przepiękne ilustracje:

Ławka zaczęła się jako wiersz, który napisałam dla męża w Dzień Ojca, miesiąc po urodzeniu Archiego – powiedziała Meghan – Ten wiersz stał się tą historią. Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami ze wszystkich środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja pracowaliśmy dokładnie, aby zobrazować tę szczególną więź bardzo wszechstronnie.

Meghan Markle w piękny sposób oddała hołd synowi i mężowi. W książce, która wkrótce trafi do sprzedaży, zamieściła krótki, ale bardzo piękny hołd. Jej słowa poruszają do łez:

Dla mężczyzny i chłopca, którzy sprawiają, że moje serce bije.

Pierwsze egzemplarze książki Meghan trafiły już do czytelników. W jednej z nich Markle zdobyła się na bardzo osobistą dedykację. Gdyby nadal była księżną, nie mogłaby sobie na to pozwolić. Pisaliśmy o tym tutaj.


Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×