Meghan Markle zrobi wszystko aby uszczęśliwić księcia Harry’ego! Na swój ślub przygotowała wyjątkowe show ku pamięci księżnej Diany!

Meghan Markle, księżna Diana

Meghan Markle odda hołd księżnej Dianie podczas ślubu

Meghan Markle i książę Harry są już zaledwie o krok od ślubu i czują na sobie ogromną presję. Jak donosi The Sun, para chce oddać hołd księżnej Dianie w bardzo szczególny sposób – zmarła matka ma ogromne znaczenie dla wybranka Markle, nic więc dziwnego, że aktorka robi co może by jakoś uczcić jej pamięć. Według Elle UK, na ślubie będzie więcej niż jeden element, który ma uczcić Królową Ludzkich Serc.

Pierwszym z nich ma być oprawa kwiatowa i ślubny bukiet Meghan. Piwonie to jej ulubione kwiaty, a obok nich w bukiecie i dekoracjach znajdą się białe róże, które mają symbolizować rodzinę królewską i księżną Dianę, która wprost za nimi przepadała. To właśnie dlatego oba gatunki kwiatów pojawią się w kościele i ślubnym namiocie, u boku gałęzi brzóz, grabu i buku, a także naparstnicy, która pojawi się również w bukiecie ślubnym.

Mówi się też, że Meghan – by uhonorować księżną Dianę – do welonu dobierze tiarę Spencerów, w której jej zmarła teściowa brała ślub. Według ekspertów jest to najbardziej prawdopodobny wybór, choć Meghan ma naprawdę dużo opcji do wyboru. Wiadomo natomiast, że nie będzie miała na głowie tiary od Cartiera, w której brała ślub księżna Kate. Rodzina królewska wypożyczyła ją muzeum w Australii.

Jeśli to prawda, to Markle naprawdę zrobi pokłon w stronę nieżyjącej księżnej. Myślicie, że zostanie dobrze odebrana?

Zobacz: Królowa Elżbieta II dla ratowania honoru rodziny posunęła się do KŁAMSTWA! Sprawa dotyczy śmierci księżnej Diany!

Zobacz: Potworne słowa żony księcia Karola wywołały skandal na brytyjskim dworze! Poszło o księżną Dianę!

Zobacz: Królowa Elżbieta II wypiła za dużo alkoholu i powiedziała co myśli o Camilli! Bolesna prawda wyszła na jaw! Jednak wolała Dianę?

Zobacz: Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia


Meghan Markle i książę Harry wybrali kwiaty na ślub

Meghan Markle i książę Harry wybrali kwiaty na ślub

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×