Szukaj

Szokujące wideo z Meghan Markle wyciekło do sieci! Ktoś oblał księżną kubłem wody! [WIDEO]

Meghan Markle oblana kubłem wody

Chociaż od kilku miesięcy Meghan Markle jest przykładną członkinią rodziny królewskiej, księżną Sussex i żoną księcia Harry’ego, jej życie przed zaręczynami z młodym arystokratą było naprawdę barwne. Jako aktorka, Meghan brała udział w niezliczonej ilości wydarzeń publicznych, imprez, premier filmowych i akcji charytatywnych. Film z jednej z takich akcji właśnie wypłynął na światło dzienne.

Kilka lat temu wśród celebrytów panowała “moda” na wyzwanie Ice Bucket Challenge, zorganizowane przez fundacje zajmującą się badaniem stwardnienia rozsianego i wspomagającą ludzi cierpiących na stwardnienie rozsiane. Projekt miał na celu szerzyć świadomość o tej chorobie w społeczeństwie, a w jego trakcie zbierano pieniądze na dalsze badania i leczenie. Na czym polegało wyzwanie?

W wielkim skrócie: należało nagrać wideo, na którym ktoś oblewa nas wiadrem lodowatej wody. Następnie nominowało się kolejnych graczy. Wśród znanych i lubianych, którzy wzięli udział w wyzwaniu znalazła się między innymi Natalie DormerJonathan Rhys-Meyers, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Justin Bieber czy Robert Downey Jr. a także Meghan.

Choć teraz zrobienie czegoś takiego nie wchodzi raczej w grę, aktorka sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej z siebie. Na nagraniu widać jak kolega wylewa jej na głowę wiadro wody, a przemoczona do suchej nitki Meghan śmieje się i odgarnia włosy z twarzy.

Pamiętacie jeszcze to wyzwanie?

Fani w szoku, pałac milczy. Brukowiec odważył się opublikować sensacyjne informacje o księżnej Kate i Meghan Markle!

Meghan Markle przyłapana na kłamstwie! Skandal wisi w powietrzu

To płaszcz czy sukienka? Meghan Markle tym razem postanowiła być bardzo trendy. Oto efekt


Wspierasz akcje charytatywne?

×