Szukaj

Meghan między wierszami o odejściu z rodziny królewskiej? Jeśli tak, to musiało być naprawdę nieciekawie

Meghan Markle o odejściu z rodziny królewskiej

Meghan Markle o odejściu z rodziny królewskiej

Meghan Markle zaskoczyła wszystkich, kiedy w kolejnym wywiadzie otwarcie mówiła o pokonywaniu strachu podczas podejmowania ważnych decyzji. Według ekspertów w swojej wypowiedzi nawiązała do odejścia z rodziny królewskiej.

Meghan Markle udzieliła kolejnego wywiadu ze swojego domu w Santa Barbara. Otwarcie mówiła o byciu odważnym i o tym, jak pokonać lęki. W wypowiedzi nawiązała do czasów, kiedy pełniła obowiązki w rodzinie królewskiej.

Przypomnijmy, na początku tego roku, Megahn i Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Nie obyło się bez skandalu i komentarzy płynących z całego świata. Dzisiaj małżonkowie starają się realizować swój plan na niezależność w Stanach Zjednoczonych.

Meghan Markle o pokonywaniu strachu. Co powiedziała?

W swoim domu w Santa Barbara Meghan została zapytana przez Emmę Hinchliffe z Fortune, w jaki sposób pokonuje strach. Odpowiedź wydaje się być nawiązaniem do Megxitu.

Jeśli żyjesz ze znajomością prawdy, niezależnie od tego, co ktoś mówi, będziesz mógł zasnąć z czystym sumieniem. Większość ludzi boi się nieznanego, ale czasami trzeba to wziąć jednym skokiem – odpowiedziała.

Kiedy zapytano ją o ograniczenia tego, o czym mogłaby mówić, Meghan powiedziała:

Myślę, że jest to niesamowita okazja dla każdego, aby rozpoznać, że twój głos ma znaczenie i myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę bardziej, gdy nie jesteś w stanie go ćwiczyć, więc niezależnie od mojego doświadczenia z ostatnich kilku lat w porównaniu z doświadczeniem kogokolwiek, nie możesz wziąć za oczywiste, że jako kobieta masz zdolność bycia usłyszanym, a teraz, dzięki platformie, którą ludzie mają w mediach społecznościowych, faktyczne usłyszenie tego głosu przez szerszą publiczność, to ogromna odpowiedzialność. To przywilej, ale też odpowiedzialność.

Przyznała, że ​​od dawna nie ma własnego konta w mediach społecznościowych. Księżna nawiązała też do ludzi, którzy używają swojego głosu w mediach społecznościowych, co zdawało się nawiązywać do jej czasów, gdy była pracującym członkiem rodziny królewskiej:

Jeśli nie zgadzasz się z czymś, nie bądź częścią problemu, bądź częścią rozwiązania. Nie nienawidź udostępniania; udostępnij coś z właściwej strony problemu, aby to stało się viralem.

Megahn podkreśliła także, że odkąd została mamą Archiego, zmieniła się bardzo.

To sprawia, że ​​jesteś odważniejsza, tak bardzo martwisz się o świat, który odziedziczą dzieci.

Na koniec żona Harry’ego nawiązała do ostatnich wydarzeń w Ameryce:

Sprawiedliwość rasowa odbija się na mnie na poziomie osobistym, ponieważ jestem kobietą kolorową, ale poza tym myślę, że wraca do podstawowych praw człowieka, które powinny być ważne dla nas wszystkich. Codziennie – jeśli zrobisz jedną małą rzecz, aby pomóc komuś innemu, zrobisz jedną małą rzecz, która przesunie szalę w kierunku dobra, wtedy możesz iść spać spokojnie wiedząc, że osiągnąłeś coś nie dla siebie, ale dla innych.

Eksperci są przekonani, że w swoich wypowiedziach Meghan Markle kilkukrotnie poruszyła temat odejścia z rodziny królewskiej. OK! sugeruje, że była księżna, która podobno ma publiczny zakaz komentowania tego, co działo się za murami pałacu Buckingham, próbuje przekazywać wszystkie szczegóły w dyskretny sposób, tak jak przy okazji poprzedniego wywiadu, w którym opowiedziała o „chwilach bezradności” zaraz po narodzinach Archiego.

Cała rozmowa z żoną Harry’ego poniżej.


Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry i Meghan Markle na próbach do Invictus Games

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Książę Harry z Meghan Markle na mszy w rocznicę śmierci Stephena Lawrence'a

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×