Szukaj

Ciężarna Meghan Markle podjęła decyzję w sprawie drugiego dziecka. To cios prosto w serce dla królowej

Królowa Elżbieta II i Meghan Markle

Królowa Elżbieta II i Meghan Markle

Meghan i Harry spodziewają się córki. Już za kilka tygodni ich rodzina się powiększy. Tabloidy donoszą, że ciężarna żona księcia już podjęła decyzję w sprawie drugiego dziecka, która to złamie serce królowej.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie w lutym, tuż przed emisją słynnego już wywiadu, którego udzielili Oprah Winfrey, ogłosili szczęśliwą nowinę na łamach People.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym pozują razem, a księżna Sussexu prezentuje sporych już rozmiarów brzuszek. Przyszli rodzice podczas rozmowy z jedną z najsłynniejszych dziennikarek w USA zdradzili nie tylko wiele sekretów ze swojego życia w Anglii, ale także ujawnili, że oczekują na narodziny córeczki.

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a ciężarna żona księcia podjęła pewne decyzje w sprawie drugiego dziecka.

Meghan Markle podjęła decyzję w sprawie drugiego dziecka

Mówi się, że książę i księżna Sussex lada dzień powitają córeczkę, ale rodzina księcia Harry’ego nie będzie na szczycie listy do tego, aby podzielić się radosnymi wiadomościami.

Więcej – informator tabloidu dowiedział się, że Meghan absolutnie nie ma zamiaru zabierać swojego drugiego dziecka na spotkanie z brytyjskimi krewnymi. Rosnąca złość Markle miała spowodować tę decyzję. Jak mówią źródła, zrodziła się ona z jej wściekłości z powodu tego, jak rodzina królewska potraktowała jej męża, kiedy niedawno wrócił do Windsoru, aby pochować swojego dziadka, księcia Filipa.

Bardzo chłodne przyjęcie ze strony członków rodziny po jego powrocie do domu po niemal roku nieobecności, w tym księżnej Anny i Sophie, hrabiny Wessex, które najwyraźniej odmówiły rozmowy z nim przed pogrzebem, spowodowały, że Meghan chce się odpłacić pięknym za nadobne.

Nie jestem pewien, czego Harry się spodziewał – mówi informator – Nie minął nawet miesiąc, odkąd on i Meghan zdyskredytowali rodzinę podczas wywiadu dla Oprah, który został wyemitowany, gdy książę Filip umierał. Oczekiwał uścisków i ciepłych powitań?

Mimo to Meghan jest niesamowicie zła z powodu bolesnego sposobu, w jaki rodzina potraktowała  Harry’ego i postanowiła zemścić się, odcinając ich od jej dzieci.

Nie ma już motywacji, by zapewnić dzieciom związek z Mountbatten – Windsorami – mówi osoba z otoczenia Sussexów – Meghan czuje, że w tym momencie zawodzono ich zbyt wiele razy, aby pracować dalej nad złudzeniem więzów rodzinnych.

Ta decyzja jednak najbardziej dotknie królową Elżbietę II. To ona będzie miała złamane serce, a przecież w wywiadzie u Oprah i Meghan i Harry potwierdzili, że w babci księcia mieli wielkie wsparcie. Pozostaje mieć nadzieję, że jak córeczka pary przyjdzie na świat, to Markle ochłonie i pozwoli sędziwej monarchini spotkać najmłodszą prawnuczkę.


Meghan Markle w ciąży na okładce

Meghan Markle w ciąży na okładce "Woman's Day"

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Dodaj komentarz

 • Joan pisze:

  Stuknięta ….Nikomu innemu tylko dzieciom szkodzi.Kiedyś będą mialy jej za zle,ze odseparowala je od rodziny taty….I chyba w ogole od kazdej rodziny….

 • Gość pisze:

  Niech nie będzie taka hej do przodu bo w prawie brytyjskim to ona ma równo a nie prawo do własnych dzieci. Archie przyszedł na świat w Wielkiej Brytanii i takie ma obywatelstwo. Jak królowa będzie chciała to Archie trafi do niej i pod jej opiekę

 • Gość pisze:

  Czytam te wpisy i jesli ktos powinien trafic na leczenie, to wlasnie wy, stuknięte , zawistne frustratki warujące caly dzień na forach, żeby komus dowalić.
  Dziewczyna jedt wyksztalvona, ambitna, wyszla, a księcia, zna ja cały świat, mieszka w luksusach, a wy anonimowe garkotluki po niej jedziecie w chamski spodob…
  No i co wam z tego przyjdzie?
  Dalej będziecie anonimowym nikim, a ona dalej bedzie prowadzila swiatowe życie…

  • Gość pisze:

   Tez sie zastanawiam nad tą fascynacją kobiet w Polsce brytyjską rodziną królewską. Może to mentalność folwarczna i tęsknota za mieszkaniem w czworakach? Potrzeba silnego władcy? Ta fascynacja jest zdumiewająca

  • Gość pisze:

   Nie jestem sfrustrowanym garkotłukiem, ale moja ocena roszczeniowej postawy tej 40-stoletniej kobiety ( zdecydowanie już nie dziewczyny, podkreślam) jest zbliżona 😉 Uważam, ze jest zaburzoną manipulantką i atencjuszką. A Harrego zwyczajnie, po ludzku, jest mi szkoda.

  • dosc pisze:

   „Nie jestem sfrustrowanym garkotłukiem, ….”
   No popatrz, jak ty wszystko wiesz i nie znając osób „uważasz że”….
   Czyli, podsumowując, jesteś sfrustrowanym garkotłukiem….

  • Gość pisze:

   Ty właśnie jesteś wymysłem z gazetek promocyjnych, ehh

 • Gość pisze:

  Rozwaliła swoja rodzine i rozwaliła rodzinę Harrego . jej siostra miała rację . Meghan to stara głupia roszczeniowa baba. Wepchała się do rodziny królewskiej i myslała że wszyscy będą się jej kłaniać

 • Gość pisze:

  No k….żwa na co ona liczyła, że wszyscy się ucieszą bo Harry przyleciał, przecież to oni rozpętali tę wojenkę. Ta pani powinna się naprawdę leczyć teraz już ma dostep do lekarzy.
  Wystarczy popatrzeć jak traktuję swoją rodzinę, mówi że nie zna siostry przyrodniej a tamta przedstawia zdjęcia z nią z różnych okresów, coś z jej główką jest nie tak.

 • All pisze:

  Ta kobieta to musi się leczyč i to w dobrym szpital.

 • Gość pisze:

  Doprawdy wielka strata.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×