Szukaj

Meghan Markle oszalała?! Pomyliła nianię z cyborgiem! Nie uwierzycie, czego od niej oczekuje

Meghan Markle niania

Meghan Markle niania

Co musi potrafić niania dziecka Meghan Markle?

Meghan Markle za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie mamą. Mimo plotek krążących w show-biznesie, młoda mama nie zamierza zrzucać całej opieki nad dzieckiem na swoją matkę, Dorię Ragland i planuje zatrudnić nianię. Z tym może być jednak problem, ponieważ lista umiejętności i kwalifikacji jakie powinna posiadać opiekunka dziecka księżnej Sussex i księcia Harry’ego jest nieco absurdalna. Co powinna umieć i dlaczego Meghan tak na to naciska?

Meghan Markleksiążę Harry lada dzień zostaną rodzicami po raz pierwszy. Księżna Sussex ogłosiła swoją ciążę 15 października, w dzień wylotu na pierwsze królewskie tournee i od tamtej pory jej ciążowy brzuszek stał się głównym tematem do debaty w mediach i wśród fanów rodziny królewskiej. Wbrew plotkom, które krążyły w prasie, Meghan planuje zatrudnić opiekunkę do dziecka. Choć jej matka, Doria Ragland, zamieszka we Frogmore House razem z młodymi rodzicami, Markle chce, by nad jej dzieckiem czuwała wykwalifikowana niania. Jest tylko jeden problem.

Lista wymagań księżnej jest niemal z kosmosu. Przyszła niania jej syna lub córki musi znać sztuki walki – najlepiej taekwondo. Musi również umieć dostrzec zagrożenie, ochronić dziecko przed porwaniem i być, dosłownie, gotowa na wszystko. A oprócz tego mówić w przynajmniej dwóch językach, znać się na dziecięcej psychologii, znać odpowiednie zabawy, umieć gotować i być rodowitą Brytyjką.

Ktoś chętny?

Ciężarną Meghan Markle czekają samotne Walentynki! Książę Harry wybrał inne towarzystwo!

Tak wygląda śniadanie Meghan Markle. Mocno się zdziwicie, co je księżna

Meghan Markle ma królewskie zachcianki przy dekoracji pokoju dla dziecka! W jakich kolorach je urządzi?


Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Stylizacja Meghan Markle w Royal Albert Hall

Stylizacja Meghan Markle w Royal Albert Hall

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w czerwonym płaszczu

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w czerwonym płaszczu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×