Szukaj

Meghan Markle świadomie naraża życie dziecka! Oficjalne oświadczenie z pałacu oburzyło królewskich poddanych

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry lecą w zagraniczną podróż dyplomatyczną

Meghan Markle ostro krytykowana przez poddanych po podjęciu decyzji o zagranicznym wyjeździe w zaawansowanej ciąży. Fani rodziny królewskiej oskarżają ją o bezmyślne narażanie życia dziecka i własnego zdrowia. Książę Harry i jego żona mają wyjechać w podróż dyplomatyczną do ciepłych krajów. Dlaczego się na to zgodzili? Gdzie wyjadą? I czy to aby na pewno rozsądne?

Meghan Markleksiążę Harry za nieco ponad dwa miesiące powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Książęca para spodziewa się potomka na przełomie kwietnia, więc do rozwiązania zostało już naprawdę niewiele czasu. Nic nie wskazuje jednak na to, by małżeństwo zamierzało zwolnić tempo i odpocząć przed nieprzespanymi nocami i ogromną zmianą w życiu.

Dopóki pojawiali się publicznie na terenie Wielkiej Brytanii, poddani przymykali na to oko, bo spotkanie z Meghan dla wielu z nich jest prawdziwą przyjemnością. Ich postawa zmieniła się zupełnie po informacji, że za nieco ponad dwa tygodnie księżna i książę polecą do Maroko z dyplomatyczną wizytą. W sieci rozgorzała burza.

Choć nikt otwarcie nie zabrania ciężarnym latania, nie jest ono również polecane, zwłaszcza w tak zaawansowanej ciąży. Mały, prywatny samolot to luksus, ale zmiany ciśnienia i rozrzedzone powietrze na ogromnych wysokościach mogą potwornie źle wpływać na samopoczucie ciężarnej i stan dziecka. Para wyleci z Londynu 23 lutego i będzie wracała do domu 25 lutego, co oznacza, że na przestrzeni 72 godzin Meghan będzie w powietrzu aż dwa razy. Księżna jest w trzecim trymestrze ciąży, a podobne wycieczki mogą – choć nie muszą oczywiście – wywołać przedwczesny poród. Gwałtowna zmiana warunków klimatycznych i wysokie temperatury również nie są zalecane.

Przedwczesny poród to oczywiście najczarniejszy scenariusz, ale królewscy poddani i tak zarzucają księżnej, że naraża życie dziecka ze zwykłej próżności. Ostatecznie nie musi przecież lecieć z mężem – nawet księżnej Kate zdarzało się „odpuszczać” w ciąży i rezygnować z pewnych wystąpień.

Myślicie, że Meghan jeszcze zmieni zdanie?

Odważny dekolt i rozcięcie. Meghan Markle udowodniła, że nawet w ciąży wygląda bardzo sexy!

To się miało nie wydać! Księżna Kate wyprawiła sekretne przyjęcie. Wśród gości zabrakło Meghan Markle!

Meghan Markle wysłała list do bezlitosnego ojca! Tabloid opublikował jego najmocniejszy fragment!


Meghan Markle z dużym ciążowym brzuszkiem

Meghan Markle z dużym ciążowym brzuszkiem

Meghan Markle i książę Harry na uroczystej gali

Meghan Markle i książę Harry na uroczystej gali

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Meghan Markle i książę Harry wspierają prostytutki babanami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×