Meghan kręci własny film o Dianie. Pokaże więcej, niż ktokolwiek dotychczas. Znamy szczegóły

Meghan Markle i księżna Diana

Meghan Markle i księżna Diana

Meghan kręci własny film o Dianie. Na dworze w Wielkiej Brytanii już drżą, bo podobno pokaże więcej, niż ktokolwiek dotychczas. Co piszą tabloidy?

Na początku września ubiegłego roku księżna Meghan i książę Harry oficjalnie poinformowali, że podpisali kontrakt z platformą Netflix i założyli własną firmę producencką. Jak przekazali w oświadczeniu, skupią się na tworzeniu filmów dokumentalnych i fabularnych, programów telewizyjnych, a także bajek dla dzieci.

Już wówczas pojawiły się spekulacje, że Markle będzie chciała nakręcić film o Dianie. Tabloidy właśnie donoszą, że już ma pomysł na produkcję. Pokaże więcej, niż ktokolwiek przed nią.

Meghan nakręci film o Dianie?

Nadchodzący film biograficzny o księżnej Dianie, Spencer, już zbiera entuzjastyczne recenzje, a także szepty o Oskarze dla aktorki odtwarzającej główną postać, Kristen Stewart. Teraz New Idea dowiaduje się, że może powstać kolejny film o zmarłej księżnej – z jej synową, Meghan Markle, za kamerą.

Na fali doniesień o nadchodzącej książce księcia Harry’ego ze wspomnieniami, informator mówi Sussexom, że plan polega na zrobieniu filmu z tej historii. Meghan chce wejść na plan jako reżyser i podzielić się historiami, które zna z opowieści męża. Pierwszy raz pokaże światu, jak naprawdę wyglądało życie Diany oczami jej syna, a nie z punktu widzenia osób trzecich.

Na tym są odciski palców Meghan – ujawnia donosiciel.

Mówi się, że projekt ma ważne przesłanie, którego była aktorka Meghan chciałaby w swoim hollywoodzkim debiucie reżyserskim, i twierdzi, że Harry nigdy by jej nie odmówił skorzystania z książki, żeby stworzyć scenariusz, a więc będzie posiadała informacje, do których nikt dotychczas nie miał dostępu.

Tymczasem księżna Diana zajmuje centralne miejsce w nadchodzących sezonach 5. i 6. The Crown. Australijska aktorka Elizabeth Debicki przejęła rolę od Emmy Corrin, a fani są już zachwyceni jej niesamowitym podobieństwem. Nawet były królewski kamerdyner Diany, Paul Burrell, skomentował, że zaniemówił po obejrzeniu zdjęć na planie.

Ma tę samą urodę, ten sam sarni wygląd, tę samą młodość i elegancję – zachwycał się.

Czy Markle uda się pobić sukces istniejących już produkcji z Dianą?


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Książę William i książę Harry odsłonili pomnik upamiętniający księżną Dianę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×