Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Rodzina królewska zaatakowana przez ekstremistów! W sieci pojawiły się nagie zdjęcia Meghan Markle, ale to był dopiero początek problemów. Dodano wideo!

Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Meghan Markle, królowa Elżbieta II

Nagie zdjęcia Meghan Markle pojawiły się w sieci

Królowa Elżbieta II  nie wybaczy jej tego skandalu! Do sieci przedostały się szokujące zdjęcia Meghan Markle. Narzeczona księcia Harr’ego znalazła się w poważnych tarapatach, a wszystko przez jej niefrasobliwe podejście do nagości. Gwiazda, która przed związkiem z wnukiem monarchini lubiła się rozbierać i często pozwalała na umieszczanie gorących scen w scenariuszu do serialu W garniturach znów jest na językach wszystkich.

Jeden z amerykańskich portali opublikował zdjęcia Meghan w bardzo niekompletnym stroju – Celeb Jihad znany jest z publikowania intymnych fotografii gwiazd, a ich ofiarami padły wcześniej Taylor Swift czy Katy Perry. Tym razem jednak poważyli się zaatakować przyszłą księżną, a to bez wątpienia nie przejdzie bez echa na międzynarodowym forum. Portal najpierw opublikował zdjęcia, na których widać Meghan w negliżu. Pałac Kensington, z którym skontaktował się portal The Blast, stanowczo oznajmił, że zdjęcia są jedynie przeróbkami i nie mają z Markle nic wspólnego.

To jedynie rozwścieczyło przeciwników rodziny królewskiej, bo zaledwie chwilę później do sieci przedostało się wideo, któremu nie można już zaprzeczyć. Wyraźnie widać na nim ukochaną księcia Harry’ego bez stanika, która upewnia się, że aparat nagrywa i stoi pod odpowiednim kątem. Do wideo dołączono niepokojący wpis, w którym sugeruje się, że jeśli rodzina królewska nie zacznie spełniać żądań ekstremistów, pojawi się więcej kompromitujących treści.

Takie rzeczy, na dwa miesiące przed ślubem? To nie wygląda dobrze. Szykuje się potężny skandal?

Oto cała rodzina królewska w filmie o księciu Harrym i Meghan Markle! George i Charlotte to chyba jakiś żart. Za to Diana bardzo podobna

Meghan Markle sprawiła sobie niezwykłą błyskotkę! Ten istotny drobiazg zakłada specjalnie dla królowej Elżbiety?!

Królowa Elżbieta II najwyraźniej nie przepada za Meghan Markle! Oficjalna treść jej deklaracji nie pozostawia złudzeń!

 


Naga Meghan Markle

Naga Meghan Markle

Meghan Markle w samym staniku w namiętnej scenie

Meghan Markle w samym staniku w namiętnej scenie

Meghan Markle tylko w majtkach

Meghan Markle tylko w majtkach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×