Meghan Markle w luźnej stylizacji na zakupach. Fani mody ostro ją skrytykowali. Odważny zestaw nie przysporzył jej pochwał

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle po wyjeździe ze Stanów Zjednoczonych nie musi stosować się do królewskiego dress codu. Paparazzi przyłapali ją na zakupach, gdzie odsłoniła nieco ciała. 

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej. Tym samym wywołali spory skandal i sprawili, że przez kolejne miesiące nie schodzili z pierwszych stron gazet. Małżonkowie od ponad dwóch lat mieszkają w USA i nie muszą stosować się do dworskiej etykiety, ani narzuconych przez pałac konwenansów. W Stanach Zjednoczonych rozpoczęli zupełnie nowy etap życia.

Minął ponad rok od ich wyjazdu z Londynu, gdy zdecydowali się wyjawić kulisy trudnej decyzji. W rozmowie z Oprah Winfrey wspomnieli o konflikcie Harry’ego z Karolem i Williamem, a także rasizmem, z jakim spotkali się ze względu na synka. Sussexowie nie szczędzili przykrych słów pod adresem członków rodziny królewskiej, co nie przysporzyło im fanów.

Od tamtej pory pojawili się wspólnie w Londynie zaledwie dwa razy. Pierwszy raz w czasie 70-lecia panowania królowej, a kolejny na jej pogrzebie we wrześniu. Po uroczystościach pośpiesznie wrócili do swojego domu w Montecito.

Meghan Markle na zakupach w Montecito

Meghan i Harry zdecydowanie swobodniej czują się w Stanach Zjednoczonych niż w Wielkiej Brytanii. Nie obowiązują ich tutaj żadne przepisy związane z monarchią, ani wytyczne dotyczące stroju. Korzystają z tego w pełni, a żona Harry’ego pozwala sobie na to, żeby odsłonić trochę ciała.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją na zakupach. Pojawiła się w centrum miasta, gdzie chodziła po okolicznych sklepikach w bardzo luźnej stylizacji. Oczywiście zdjęcia księżnej natychmiast obiegły sieć. Chociaż próbowała skryć się za kapeluszem z szerokim rondem i ciemnymi okularami, to zdecydowanie się to nie udało.

View this post on Instagram

A post shared by Meghan Markle official🔹 (@meghan.markle.official)

Meghan wybrała bardzo swobodną stylizację. Miała na sobie kombinezon w kolorze ciemnej butelkowej zieleni. Strój odsłonił dekolt i ramiona, które przez chwilę zakryła przewiązanym na szyi sweterkiem. Do wszystkiego dobrała niewielką czarną torebkę i sandałki na płaskiej podeszwie. Na tak swobodny strój, który odkrywałby tyle ciała, na pewno nie mogłaby pozwolić sobie, mieszkając za murami pałacu.

W sieci pojawiło się sporo komentarzy, w których nie widać pochwał za strój. Wręcz przeciwnie internautom nie przypadł do gustu workowaty kombinezon, który zaburzył proporcje jej sylwetki.

Podoba wam się stylizacja żony Harry’ego?


Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Meghan Markle sesja dla Variety

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×