Szukaj

Meghan Markle na US Open 2019 pokazała, że pamięta o mężu i synu. Zdobyła się na niezwykły gest

Meghan Markle - pamięć o Harrym

Meghan Markle - pamięć o Harrym

Meghan Markle w sobotę przyleciała na finał US Open 2019. Księżna, chociaż przebywa w Stanach Zjednoczonych, nie zapomina o najważniejszych mężczyznach w swoim życiu. W jaki sposób uhonorowała księcia Harry'ego i Archiego? 

Meghan Markle w sobotę pojawiła się na finale kobiet US Open 2019. Żona Harry’ego pojawiła się tam, by wspierać walczącą o zwycięstwo Serenę Williams. Chociaż tenisistka nie wygrała, księżna zrobiła nie lada zamieszanie, pojawiając się wśród publiczności. Wszystko przez stylizację, która była prosta, a jednocześnie przyciągająca uwagę.

Zobacz: Meghan Markle w luźnej stylizacji przyłapana na US Open. Myślała, że nikt jej nie zauważy?

Meghan Markle: naszyjnik. Co symbolizuje?

Księżna wybrała jasną, jeansową sukienkę, do której dopasowała szary płaszcz i torebkę w tym samym odcieniu. Stylizacja błyskawicznie obiegła media, które zaczęły się zachwycać idealnie szczupłą sylwetką gwiazdy. Kiedy emocje nieco opadły, a Serena turniej przegrała, na uwagę zaczęły zasługiwać detale stroju.

Okazuje się bowiem, że księżna w Stanach Zjednoczonych pojawiła się z nietypowym naszyjnikiem – składał się on z dwóch zawieszek, które zawierały litery H. W ten sposób nawet będąc tysiące kilometrów od domu, księżna pamiętała o dwóch ważnych mężczyznach w swoim życiu.

Czy to nie urocze?

Zobacz: Czego Markle żąda od firmy PR? Wyciekła cała lista wymagań. Zaczyna się od poprawienia wizerunku w USA

Meghan US Open 2019: kiedy zdecydowała, że leci?

Meghan Markle decyzję o tym, że poleci na finał US Open podjęła podobno w ostatnim momencie, tuż po tym, jak Serena Williams dostała się do ostatniego etapu rozgrywek. Księżna spakowała walizki i lotem rejsowym poleciała do USA. Chociaż Meghan pojawiła się wśród publiczności, nie przyniosła szczęścia przyjaciółce. Serena Williams przegrała US Open 2019  – 3:6, 5:7

Zobacz: Victoria Beckham zaprojektowała sukienkę dla Meghan Markle! Teraz trafiła do sprzedaży i już jest hitem


Meghan Markle - finał US Open 2019

Meghan Markle - finał US Open 2019

Meghan Markle podczas finału US Open 2019

Meghan Markle podczas finału US Open 2019

Meghan Markle finał US Open 2019

Meghan Markle finał US Open 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×