Szukaj

Meghan Markle sieje spustoszenie na brytyjskim dworze! Księżna zwollniła już dwie nianie małego Archiego! Co jej nie pasowało?

Meghan Markle usilnie szuka odpowiedniej niani dla swojego synka Archiego. Niestety proces nie należy do łatwych, a to z uwagi na trudny charakter i wygórowane wymagania młodej mamy. Media dotarły do listy życzeń księżnej.
Meghan Markle problem z nianią

Meghan Markle problem z nianią

Meghan Markle od niedawna jest młodą mamą, zatem ilość jej obowiązków znacznie wzrosła. Żona księcia Harry’ego pragnie jednak w pełni uczestniczyć w życiu publicznym zatem usilnie szuka odpowiedniej niani dla swojego synka Archiego. Niestety okazuje się, że znalezienie zaufanej opiekunki dla hrabiego nie jest łatwym zajęciem. Meghan uchodzi za bardzo wymagającą księżną, co mogą potwierdzić wszyscy pracownicy brytyjskiego dworu.

Podobnie jest w przypadku niań, które Meghan zmienia jak rękawiczki. W krótkim czasie młoda mama zdążyła już zwolnić dwie potencjalne opiekunki syna. Powodem takich drastycznych ruchów personalnych są podobno wygórowane wymagania Meghan wobec opiekunek. Obecnie na froncie pojawiła się trzecia kandydatka, która musi się zmierzyć z wymagającą księżną Sussexu. Brytyjskie media dotarły do ciekawych informacji dotyczących warunków pracy niani.

Jak informuje Daily Mail, Meghan Markle zwolniła dwie nianie i zatrudniła trzecią. Nikt jednak nie zna oficjalnych powodów niezadowolenia młodej mamy z poprzednich opiekunek. Pojawiły się jednak doniesienia, że chodzi głównie o potrzeby Archiego i jego rodziców. Zgodnie z doniesieniami The Sun pierwsza niania była potrzebna tylko w nocy. Niestety straciła pracę. Druga nie potrafiła zachować dyskrecji wynosząc smakowite kąski z domowego zacisza na światło dzienne.

Kolejną nianią Archiego jest Brytyjka, która w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek nie będzie mieszkać we Frogmore Cottage, ani też pracować w weekendy. Kobieta musiała podpisać umowę, w której zobowiązuje się do zachowania tajemnicy w temacie życia książęcej pary. Meghan Markle w przeciwieństwie do księżnej Kate większość czasu sama zajmuje się Archiem. Idealna niania musi liczyć się z zainteresowaniem mediów, jednak za swoją pracę zarobi 70 tys. funtów rocznie.

Czy trzecia niania sprosta wymaganiom Meghan Markle?

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Sesja zdjęciowa Meghan Markle i księcia Harry'ego z synem

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

Baby Sussex z Meghan Markle i księciem Harrym

×