Meghan Markle znowu w opałach! Kolejny członek jej rodziny wybiera się do mediów!

Meghan Markle Tyler Dooley kto to?

Bratanek Meghan Markle wystąpi w programie o rodzinie królewskiej

Wygląda na to, że Meghan Markle nawet w ciąży nie zazna przysłowiowego świętego spokoju. Księżna Sussex, która wraz z mężem, księciem Harrym, 15 października ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. znów jest na celowniku. Para kilka dni temu wróciła z 16-dniowej królewskiej podróży po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Tondze, gdzie odbyła 76 różnych spotkań, wzięła udział w Invictus Games i pożegnała się z poddanymi podczas tradycyjnego maoryskiego rytuału. Obecnie małżeństwo znów jest w Anglii, a nad ich głowami pojawiły się burzowe chmury.

O tym, że Meghan ma burzliwe relacje z rodziną, wiadomo nie od dziś. Jej siostra i ojciec, Thomas Markle, zatruwali jej życie od ogłoszenia zaręczyn z księciem Walii, a po ślubie ich złośliwe ataki tylko się nasiliły. Choć księżna próbowała je ignorować, obecnie stres może szkodzić dziecku i źle wpływać na ciążę – a wszystko wskazuje na to, że będzie go miała aż nadto. Syn jej przyrodniego brata, Thomasa Markle Juniora, który również ma swoje za uszami,  postanowił pójść do telewizji i opowiedzieć o swojej rodzinie. Ojciec Tylera Dooleya namawiał księcia Harry’ego do porzucenia ślubnych planów wobec Markle – a co wyjawi jej bratanek?

Tyler pojawi się w jednym z odcinków programu MTVThe Royal World. Biorąc pod uwagę nastawienie Meghan do rodziny – któremu trudno się dziwić – możemy się spodziewać, że brudne sekrety wyjdą na jaw.

Myślicie, że rodzina królewska powinna zablokować show?

Księżna Kate nie będzie zachwycona. Królowa Elżbieta II znów pokazała, że to Meghan jest jej prawdziwą ulubienicą!

Wszyscy zachwycają się Kate i Meghan, ale to Camilla wyglądała ostatnio na medal!

Jeden to za mało. Meghan Markle powołała ARMIĘ lekarzy, którzy zajmują się jej ciążą!


Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na prywatnej fotografii

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na prywatnej fotografii

Meghan Markle ma problem z haluksami

Meghan Markle ma problem z haluksami

Meghan Markle 2018 r.

Meghan Markle 2018 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×