Szukaj

Meghan Markle walczy z depresją? Niepokojące doniesienia obiegły zagraniczne media

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle nie ma łatwego życia, a wszystko za sprawą presji, której jest ciągle poddawana. Nic dziwnego, że wpłynęło to na jej kondycję psychiczną. Zagraniczna prasa donosi, że zmaga się z depresją.

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się za ocean, między innymi dlatego, żeby uniknąć ciągłej nagonki ze strony kolorowej prasy i presji, jaką na nich wywierało spełnianie obowiązków członków rodziny królewskiej. Nie do końca im się to udało, bo stale są na celowniku i jednym z najbardziej ulubionych tematów magazynów plotkarskich. Tabloidy posunęły się do tego, że nad ich posiadłością w Los Angeles latały drony, żeby robić im zdjęcia i podglądać codzienne życie.

To wszystko nie mogło nie mieć wpływu na samopoczucie pary. Już od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, że żona Harry’ego zmaga się z depresją.

Meghan Markle zmaga się z depresją

Meghan Markle boryka się z depresją i przybieraniem na wadze po urodzeniu Archiego. Globe opublikowała okładkę, w której twierdzi, że cały czas boryka się z problemami psychicznymi po porodzie. Anonimowy informator z otoczenia pary twierdzi, że księżna Sussex zapadła na depresję poporodową.

Jedyny komfort, jaki znajduje, to pożeranie słodkich wypieków, które spowodowały, że jej waga wzrosła – napisał tabloid, sugerując, że stała się ofiarą kompulsywnego objadania się i przybrała na wadze 37 funtów.

Nic dziwnego w zasadzie, bo odkąd Meghan zaczęła pojawiać się u boku Harry’ego, stała się celem brukowej prasy, która bez skrupułów pisała o niej różnego typu farmazony. Do tego życie na dworze, obwarowane tysiącami nakazów i zakazów, sztywna etykieta dotycząca ubioru, potem stresujący ślub na oczach całego świata, a wreszcie ciąża, która była najbardziej obserwowaną ciążą roku, wszystko to spowodowało, że Meghan poczuła się przytłoczona i dopadła ją depresja. Zaczęła jeść i tyć.

Wszystkie te doniesienia oczywiście ocierają się o prawdę, bo przecież nic w artykule nie odbiega od rzeczywistości, tylko tych nadprogramowych funtów u żony Harry’ego raczej nie widać…


Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×