Szukaj

Meghan Markle ponownie łamie zasady! Hrabia Archie ma nowoczesny wózek za grosze! Księżna Kate na taką taniochę nigdy by nie spojrzała!

Meghan Markle nie poddaje się twardym zasadom królewskiego protokołu. Księżna słynie z nowoczesnego podejścia do życia prawie w każdej dziedzinie. Nawet wózek dla swojego ukochanego synka ma inny niż powinna.
Meghan Marke i Kate

Meghan Marke i Kate

Meghan Markle od czasu swojego ślubu z księciem Harrym, wprowadziła na brytyjskim dworze królewskim sporo zamieszania. Nowoczesna Amerykanka nie zamierza bowiem żyć na pokaz, regularnie łamie zasady i nie przestrzega królewskiego protokołu. Piękna Meghan mimo, że jest żoną księcia brytyjskiego, na własnych zasadach piastuje urząd księżnej. Żona Harry’ego miesiąc temu została mamą, wówczas na świat przyszedł słodki chłopiec o imieniu Archie Harrison.

Dopiero po kilku dniach po porodzie Meghan i Harry pokazali synka światu, a obecnie młoda szczęśliwa mama wycofała się chwilowo z życia publicznego. Media z wielkim zainteresowaniem śledzą każdy wpis księżnej, licząc na kolejne rewelacje. Czujni obserwatorzy wytropili nawet jakim wózkiem jeździ mały hrabia. W tym przypadku również Meghan postawiła na swoim, mały Archie ma bowiem nowoczesne cacko, popularne wśród gwiazd. Księżna zrezygnowała zatem z tradycyjnego modelu Silver Cross, w którym księżna Kate woziła swoje maluchy. Ten książęcy model kosztował ją około 8 tysięcy złotych.

Okazuje się, że Meghan w przypadku zakupu wózka wykazała się większą oszczędnością. Księżna wraz ze swoim mężem zdecydowali się bowiem na wózek marki iCandy. Pod domem małżonków widziany był samochód oraz kurier właśnie tej firmy. Wózek Meghan jest znacznie tańszy od tego, który miała Kate. Ten popularny model kosztuje jedynie 4 tysiące złotych.

Wszystko wskazuje na to, że księżna zaczęła oszczędzać.

Być może Brytyjczycy za to ją pokochają.

 

Donald Trump skomentował wywiad Meghan Markle.”Jest taka paskudna”

Meghan Markle wkurzyła królową Elżbietę II do tego stopnia, że ta postanowiła się jej pozbyć. Dostanie bilet w jedną stronę?

 

Meghan Markle czuła miętę do Davida Beckhama! Historia sprzed lat wyszła na światło dzienne! Będzie skandal?


Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Książę Harry i Meghan Markle - młodą parą

Książę Harry i Meghan Markle - młodą parą

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×