Szukaj

Meghan Markle oraz księżna Kate mają wspólny sekret! Już wiadomo czemu brytyjskie księżne zawsze noszą torebki w lewej ręce! Robiła tak również księżna Diana!

Księżna Diana, Kate, Meghan Markle

Księżna Diana, Kate, Meghan Markle

Dlaczego księżna Kate i Meghan Markle zawsze noszą torebki w lewej ręce?

Wyszła na jaw słodka tajemnica Meghan Markle oraz księżnej Kate. Już wiadomo czemu obie księżne zawsze noszą swoje torebki w lewej ręce. Robiła tak również księżna Diana.
 
Baczni obserwatorzy brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze zauważą szczegóły, których na pierwszy rzut oka normalny człowiek nie widzi. Fani stylizacji Meghan Markle oraz entuzjaści stylu księżnej Kate, dokładnie wiedzą w jakich markach chodzą ich idolki, doskonale znają gdzie i za ile można takie skarby zakupić. Ostatnio jednak szczególną uwagę internautów zwrócił fakt, czemu księżna Kate i Meghan Markle zawsze trzymają torebki w swojej lewej ręce. Zagadka ta została natychmiast rozwiązana przez fachowca.

Wiadomo, że piękne żony Harry’ego oraz Williama nigdy ne robią przypadkowych gestów. Niestety brytyjskie damy muszą przestrzegać restrykcyjnego protokołu, który zakazuje im swobody i dowolności w ubiorze oraz zachowaniu. W stylizacjach księżnych z brytyjskiej rodziny królewskiej nic nigdy nie jest przypadkowe. Szereg dziwnych zasad dotyczy nie tylko rodzaju ich ubrań, ale także sposobu ich noszenia. Zatem czy księżne mają nakaz noszenia małych torebek wyłącznie w lewej ręce? 

Powód jest banalny! Obie księżne podczas oficjalnych spotkań muszą zawsze mieć wolną prawą rękę, aby zawsze być gotową do przywitania się z gośćmi. Oprócz witania słynne brytyjskie żony muszą bardzo często machać radośnie do zebranych gapiów oraz gości, a robią to głównie prawą ręką. Zatem Kate i Meghan w takich chwilach nie muszą nerwowo przekładać swoich torebek do lewej dłoni, taki gest uznawany jest za nieelegancki. Czyli noszą swoje torebki asekuracyjnie – zawsze w lewej dłoni:

 W momencie wejścia do pokoju lub przybycia na event księżnej trzymają torebkę w lewej ręce, dzięki czemu prawda zostaje gotowa do przywitania się i uścisku ręki – wyjaśnia Myka Meier specjalistka od dworskiej etykiety.

Ciekawostką jest fakt, że ten sprytny sposób opracowała już księżna Diana, która swoją torebkę zawsze nosiła w lewej ręce.

Prawda, że to jest banalne?

Książę William jak książę Karol?! Media donoszą o zdradzie i „drugiej Camilli”!

Ale oszustwo! Meghan Markle nawet królową i Harry’ego chciała zrobić w balona!

Brytyjczycy zamarli. Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się?! Znana jest już data


Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Meghan Markle i książę Harry w Royal Albert Hall na pokazie Cirque de Soleil

Księżna Kate i książę William na otwarciu centrum technologicznego w Yorkshire

Księżna Kate i książę William na otwarciu centrum technologicznego w Yorkshire

Księżna Kate w zielonej sukience w grochy odwiedza dzieci w szpitalu

Księżna Kate w zielonej sukience w grochy odwiedza dzieci w szpitalu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×