Szukaj

Oto choinka księżnej Kate i Meghan Markle! Efekt powala!

Księżna Kate, Meghan Markle choinka

Choinka Meghan Markle i księżnej Kate

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko dwa tygodnie. W wielu domach pojawiają się więc ozdoby, które mają umilić ten szczególny okres. Podobnie sytuacja wygląda w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Dekoracje do Pałacu Buckingham zawitały 4 grudnia. Największe zmiany z okazji świąt zaszły na zewnątrz oraz w głównym holu, w którym królowa Elżbieta II przyjmuje swoich gości. To właśnie tam pojawiły się m.in. pięknie ustrojone drzewka oraz girlandy ozdabiające balustrady schodów wejściowych do budynku.

Świąteczny klimat w weekend zawitał również do Pałacu Kensington, w którym mieszkają m.in. księżna Kate z księciem Williamem i dziećmi oraz (jeszcze) Meghan Markle i książę Harry. Trzeba przyznać, że ustawiona na dworze mamucia choinka prezentuje się bardzo stylowo. Drzewo zostało zamontowane w piątek, a jego zdjęcia zdążyły już trafić na portale społecznościowe.

Choinka księżnej Kate i Meghan Markle, jak ochrzciły ją brytyjskie tabloidy, która ma około 30 metrów wysokości, została przystrojona barwnymi lampkami i wielkimi bombkami. Warto wspomnieć, że do przystrojenia jej w ten sposób potrzebny był wysięgnik z koszem, który umożliwił ustrojenie drzewa od samej góry.

Internauci są zachwyceni tym, jak prezentuje się główna świąteczna dekoracja przed Pałacem Kensington:

  • George, Charlotte i Louis muszą ją uwielbiać
  • Piękna! Chciałbym być tam w tym roku, aby zobaczyć to osobiście. Jak zawsze jest magiczne!
  • Ale urocza! Wesołych Świąt!

Królowa Elżbieta II, która słynie z zamiłowania do wszelkich ozdób świątecznych, z pewnością jest zadowolona. A wam jak się podoba?

Świąteczna miniówka i nie najlepsze dodatki. O tych zdjęciach księżna Kate wolałaby zapomnieć

Jak mieszkają Camilla z Karolem? Wystrój ich domu mówi wszystko o guście księżnej Kornwalii!

Odebrało nam mowę! Choinka Kylie Jenner wygląda bardzo luksusowo! Od razu widać, że należy do młodej miliarderki


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×