Po porodzie dotarły do Meghan Markle smutne wieści. Spełnił się jeden z jej najgorszych koszmarów

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle niedawno została mamą. Zagraniczna prasa podaje, że tuż po porodzie dotarły do niej bardzo smutne wieści. Co się stało?

Meghan Markle i książę Harry spełniają się w roli podwójnych rodziców. Kilka dni temu przyszła na świat młodsza siostra Archiego, ​Lilibet Diana. Te szczęśliwe wieści przekazano w oficjalnym komunikacie. Napisano w nim, że mama oraz dziewczynka są zdrowe. Odpoczywają w domu w Santa Barbara:

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu.

Meghan Markle odniosła porażkę? Jej książka nie jest sukcesem

Meghan i Harry na początku 2020 roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Od tego momentu zrealizowali kilka projektów: podpisali umowy z Netflixem i Spotify, udzielili wywiadu Oprah Winfrey, a także ogłosili drugą ciążę na łamach magazynu People. Działają też samodzielnie.

Harry został bohaterem dokumentu The Me You Can’t See, w którym opowiedział m.in. o swoich nałogach. Z kolei jego żona wydała książkę, The Bench, do której napisania zainspirowała ją relacja, jaka łączy Archiego i Harry’ego. Księżna planowała stworzyć wiersz. Przerodził się on jednak w długą historię, którą wzbogaciły przepiękne ilustracje:

Ławka zaczęła się jako wiersz, który napisałam dla męża w Dzień Ojca, miesiąc po urodzeniu Archiego – powiedziała Meghan – Ten wiersz stał się tą historią. Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami ze wszystkich środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja pracowaliśmy dokładnie, aby zobrazować tę szczególną więź bardzo wszechstronnie.

Chociaż powieść pojawiła się na rynku wydawniczym kilka dni po porodzie, spełnił się jeden z największych koszmarów Meghan Markle. Publikacja nie osiągnęła takiego sukcesu, jakiego wymarzyłaby sobie księżna. Krótko po premierze książka trafiła ona na wyprzedaż. W Wielkiej Brytanii można ją dostać za połowę pierwotnej ceny. W USA nie pojawiła się w zestawieniu stu najlepiej sprzedających się książek Amazona. 

The Bench nie zbiera też najlepszych recenzji. Czytający określają ją mianem grafomańskiej i pozbawionej jakiejkolwiek fabuły. Zagraniczna prasa donosi, że ta sytuacja bardzo załamała Meghan Markle. Nie takiego efektu się spodziewała.


Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×