Szukaj

Ile?! Meghan Markle i książę Harry przez dwa miesiące wydali na syna tyle, że głowa mała! Na co poszła ta astronomiczna kwota?

Meghan Markle i książę Harry od dwóch miesięcy są rodzicami. Małżonkowie w tym czasie otoczyli synka kosztowną opieką. Zobacz, ile pieniędzy wydali na potrzeby dziecka.

Archie Harrison – nowe zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry w maju zostali rodzicami. Na świat przyszedł synek książęcej pary – Archie Harrison, którego rodzice przedstawili światu niecałe dwie doby po porodzie. Od tego momentu chłopczyk kilkukrotnie publicznie był pokazywany przez rodziców – w tym m.in. wśród widzów meczu polo, gdzie towarzyszył mamie.

Okazuje się, że Markle i Harry nie tylko bardzo kochają syna, ale także zainwestowali ogromne pieniądze w dobry start syna. Jak podaje The Sun, chociaż chłopczyk ma dopiero ponad dwa miesiące, już na jego opiekę zainwestowano miliony. Na co poszły więc te pieniądze?

Przede wszystkim m.in. na poród w najlepszej klinice, najdroższe kołyski, zabawki i urządzenie pokoju. Rodzice na te cele wydali już przynajmniej 3,5 miliona złotych. To dopiero początek. Chłopczyk przecież rośnie i z każdym kolejnym tygodniem potrzebować będzie nowych udogodnień.

Ta informacja z pewnością nie będzie dobrą informacją dla podatników w Wielkiej Brytanii. To oni sfinansowali przecież część remontu posiadłości, w której mieszka rodzina księcia Harry’ego. Jest więc duża szansa, że także oni będą musieli pokryć koszty utrzymania Archiego Harrisona.

Zobacz: Beyonce wyszeptała Meghan Markle najpiękniejszy komplement, jaki mogła usłyszeć młoda matka! Wiemy, o czym rozmawiały!

Zobacz: Meghan Markle i Beyonce spijają sobie z dzióbków na premierze „Króla Lwa” w Londynie! Co za miłość!

Zobacz: Meghan Markle na premierze „Króla Lwa” sprytnie ukryła lekko zaokrąglone biodra! Księżna błyszczała w zjawiskowej kreacji!


Meghan Markle i Archie Harrison pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i Archie Harrison pokazali się publicznie razem

Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×