Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka. Po latach opowiedziała, jak potraktował polskie dzieci
Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka. Po latach opowiedziała, jak potraktował polskie dzieci

Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka. Po latach opowiedziała,...

Jolanta Kwaśniewska zabrała Michaela Jacksona do domu dziecka....

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź
Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena...

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska,...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!
Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta, ale bardzo efektowna!

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie salony! Stylizacja prosta,...

Orły 2019: Piękna Joanna Kulig wróciła na polskie...

Dziś wtorek, 26.03.2019

A jednak nie było tak kolorowo… Gwiazdy nie wytrzymały i zdradziły, co działo się na weselu Meghan i Harry’ego

George Clooney, Serena Williams, wesele Meghan Markle i książę HarryCo działo się na weselu Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Chociaż książęcy ślub odbył się w zeszłym miesiącu, nadal kolejni goście zdradzają kulisy głośnego wydarzenia. Co działo się na weselu, w którym uczestniczyło niespełna 200 gości? Tym razem swoimi wrażeniami podzielił się George Clooney.

Krążą plotki, że jeden ze słynniejszych aktorów Hollywood, podczas przyjęcia w Frogmore House, tańczył z panną młodą oraz z jej szwagierką – księżną Kate. Do tej sytuacji aktor odniósł się w trakcie swojego wystąpienia podczas gali Amerykańskiego Instytutu Filmowego w Dolby Theatre w Los Angeles, kiedy to odbierał prestiżową nagrodę:

Było wiele historii. Słyszałem, że tańczyłem ze… wszystkimi. Nie tańczyłem jednak z panną młodą.  Nie było także piwnego pin ponga. Słyszałem, ze był piwny pong, nie pong piwny.

Aktor odniósł się do wypowiedzi kolejnej z gwiazd, która uczestniczyła w królewskim ślubie – Sereny Williams. Chociaż tenisistka zaprzeczała, że taki konkurs się odbył, plotki wskazywały, że to ona go wygrała.

Pod koniec maja, w rozmowie z reporterem z Associated Press podczas French Open, Williams odparła, że plotki były „nierealne”, ponieważ nawet nie pije piwa. Przyznała także, że wraz z mężem, Alexisem Ohanianem, śmiali się z tych informacji. Podczas konferencji tenisistka wypowiedziała się także na temat tego poruszającego wydarzenia:

To było naprawdę ekscytujące obserwować jak kultury afrykańskie i amerykańskie wpływają na siebie. Byłam naprawdę szczęśliwa, że Meghan spowodowała takie zmiany. Sądzę że spowoduje to kulturowe zmiany, a całe wydarzenie to niesamowicie inspirująca, piękna i naprawdę motywująca rzecz.

Zgadzacie się ze słowami Sereny?

Amal Clooney najpiękniej ubraną gwiazdą na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle? Swoją kreacją przyćmiła nawet Victorię!

Wiadomo już kto zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle?! Projektantka odpowiedzialna za kreację Mariah Carey i Victorii Beckham zabrała głos!

UPS. Fryzjer Meghan Markle zdradził nazwiska gości weselnych! Wśród nich najsłynniejszy przystojniak z Hollywood i jego piękna żona!Czy lubisz oglądać zdjęcia ze ślubów gwiazd?

×