Szukaj

Meghan Markle nie lekceważy koronawirusa jak Brytyjczycy. Podjęła ostre środki ostrożności

Meghan Markle i książę Harry obecnie przebywają w Kanadzie. Nie lekceważą jednak zagrożenia koronawirusem jak wielu Brytyjczyków. Jakie podjęli działania?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle wypełnili swoje ostatnie obowiązki wobec monarchii i pojechali do syna do Kanady. Stamtąd obserwują, jak się rozwija sytuacja pandemiczna w Europie i na całym świecie.

Podczas, gdy Brytyjczycy wykazali się dosyć lekkim podejściem do tematu koronawirusa, para książęca podjęła konkretne środki zaradcze. Bardzo dbają o to, żeby wirus nie dotknął ich rodziny.

Meghan Markle i książę Harry zabezpieczają się przed koronawirusem

Meghan i Harry podjęli środki ostrożności. Nie chcą narażać się niepotrzebnie na zarażenie COVID-19.

Tak jak wszyscy słuchają zaleceń rządu, a jeśli zostaną poinformowani o kontakcie z kimś, kto uzyskał pozytywny wynik testu, zareagują odpowiednio – mówi informator HarpersBazaar.com.

Z kolei Daily Mail donosi, że wymagają zachowania wszelkich zasad higieny od wszystkich osób znajdujących się wokół nich. Na przykład ich służba musi nosić rękawiczki ochronne. Meghan i Harry ograniczyli także spotkania z innymi ludźmi do minimum.

Tylko nieliczni będą mogli się widzieć z Meghan, Harrym i Archiem. Podjęli decyzję, że ograniczają kontakty do minimum – mówi informator.

Wiadomo także, że książę Harry martwi się o swojego tatę księcia Karola, księżną Camillę i babcię – królową Elżbietę. Utrzymuje z nimi stały kontakt.

Para zdaje sobie sprawę z tego, jakim zagrożeniem jest szybko rozprzestrzeniający się wirus i nie chce siedzieć bezczynnie, natomiast priorytetem jest dla nich Archie. Aktywnie działają w sieci, aby wesprzeć obywateli w tym trudnym momencie.

Zobacz także: Kulisy Megxitu. To nie Harry i Meghan podjęli decyzję o odejściu. Tabloid odkrywa nowe karty


Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×