Imię córki Meghan Markle i księcia Harry’ego ujawnione? Królowa będzie wzruszona doniesieniami zza oceanu

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry lada moment powitają na świecie córeczkę. Jakie imię dla niej wybrali? Brytyjscy bukmacherzy nie mają wątpliwości.

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Opuścili Wielką Brytanię i przenieśli się za ocean. Przez kilka tygodni mieszkali w Kanadzie, z której wyprowadzili się do Las Vegas, gdzie również długo nie zagrzali miejsca. Ostatecznie kupili przepiękną posiadłość w Santa Barbara, która znajduje się w spokojnej okolicy.

Chociaż małżonkowie nie reprezentują interesów królowej Elżbiety II, nadal starają się być aktywni zawodowo. Podpisali kontrakty z Netflixem i Spotify. Angażują się w projekty realizowane przez ich organizację Archewell, a także co jakiś czas pojawiają się publicznie. Niedawno Meghan połączyła się z uczestnikami koncertu VAX LIFE. Podczas transmisji on-line uświadamiała fanów, jak ważne są szczepienia.

Jakie imię dla córki wybrali Meghan i Harry?

Meghan i Harry nie tylko spełniają się zawodowo, ale także koncentrują się na życiu rodzinnym. Wychowują Archiego, który niedawno skończył dwa lata. Chłopiec wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata. Markle jest w ciąży, o czym poinformowała światowe media w walentynki. To właśnie 14 lutego na łamach magazynu People ukazała się jej przepiękna sesja ciążowa.

Wiadomo też, że małżonkowie powitają na świecie córeczkę. Te radosne wieści przekazali podczas wywiadu z Oprah Winfrey:

Meghan, powiedz nam, będzie synek czy córeczka? – zapytała Oprah.

Możesz powiedzieć? – zwróciła się Meghan do męża.

To dziewczyna – powiedział Harry.

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Chociaż Meghan i Harry ujawnili płeć dziecka, nie zdradzili, jakie imię otrzyma ich córka. Bukmacherzy mają jednak swoje typy. Uważają, że małżonkowie uczczą pamięć męża królowej Elżbiety II, księcia Filipa, który zmarł w kwietniu:

Opinia, że imię Philippa może wygrać, zyskuje na popularności i jesteśmy coraz bardziej przekonani, że to może być to – sądzi Jessica O’Reilly z bukmacherskiej firmy Ladbrokes.

Sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji. Z pewnością królowa Elżbieta II będzie poruszona jeśli rzeczywiście zdecydują się na taki krok. Małżonkowie nie byliby pierwszymi członkami rodziny królewskiej, którzy w ten sposób uhonorowaliby pamięć męża monarchini. Na podobny krok w lutym zdecydowała się kuzynka Harry’ego, księżniczka Eugenia, która nadała synkowi imiona August Filip.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Komentarze

 • Gość X pisze:

  Piekna para ,kochaja sie i Pan Bog im blogoslawi…Maja synka ,jedno poszlo do nieba ,a trzecie dziewczynka.Zamknijcie geby wy krwiopijcy.Kara na was przyjdzie obszczekiwacze i zazdrosnicy.Wstydu nie macie wy jadowite zmije…

 • Gość pisze:

  Nie lubię ich więc niech se dają imię jakie chcą.

  • goasc pisze:

   Oni nawet nie widzą że istniejesz, wiec twoje nielubienie mają w de….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×