Szukaj

Meghan Markle i książę Harry zwolnili już dwie nianie, trzecią nazywają „błogosławieństwem”. Czym ich urzekła?

Meghan Markle, książę Harry z synem Archie

Meghan Markle i książę Harry są zadowoleni ze swojej obecnej niani dla ich syna, 3-miesięcznego Archiego. Po dwóch nieudanych próbach, w końcu mają upragnioną opiekunkę. Zobaczcie, kim jest ten skarb.

Księżna Meghan i książę Harry  w lipcu zatrudnili nową nianię dla Archiego. Po dwóch nieudanych próbach, w końcu są zadowoleni. Według źródła ET, ostatnio zatrudniona kobieta jest nazywana przez parę błogosławieństwem. Nowa niania towarzyszyła Meghan i Harry’emu podczas ich niedawnej wycieczki do ich dobrego przyjaciela, Eltona Johna, do jego willi we Francji, i ma także towarzyszyć im jesienią podczas zbliżającej się królewskiej wycieczki po Afryce Południowej.

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Dlaczego Meghan i Harry zwolnili dwie nianie?

Jeśli chodzi o to, dlaczego Meghan i Harry mają już trzecią nianię, źródło mówi, że pierwsza niania została zwolniona z „powodu załamania obowiązków zawodowych” i bardzo szybko rozstała się z parą. Tymczasem druga niania była w rzeczywistości pielęgniarką nocną i nie mieszkała w domu z książętami.

Przed narodzinami Archiego ET dowiedział się, że Meghan i Harry zrekrutowali renomowaną londyńską agencję, aby pomogła im w znalezieniu niani, która wsparłaby ich w wychowaniu dziecka. Źródło zauważyło wówczas, że para nie była przeciwna amerykańskiej niani i po prostu chciała tego, co najlepsze dla ich dziecka.

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

W czerwcu królewska ekspertka Katie Nicholl powiedziała ET, że ówczesna niania małego księcia musiała podpisać dość szeroką umowę o nieujawnianiu szczegółów życia na dworze. Powiedziała również, że pomimo pomocy opiekunki, Meghan ma takie same bezsenne noce, z jakimi boryka się każda młoda matka:

Meghan nie spała w nocy, karmiąc na żądanie co kilka godzin – powiedziała Nicholl – Najwyraźniej Archie jest bardzo głodnym małym dzieckiem.

Tak więc okazuje się, że nowa niania, której tożsamość jest tajemnicą, zatrudniona dzięki agencji, bardzo dobrze się spisuje i pasuje do zespołu pracującego dla Sussexów. Jest też świetną opiekunką małego księcia.

Dlaczego Meghan i Harry budują nowy zespół?

Nowa niania nie jest jedyną świeżą twarzą w zespole Meghan i Harry’ego. Źródło mówi, że para powiększa swój personel o wielu ludzi, w tym nową prywatną sekretarkę, zastępującą zaufaną asystentkę Samantę Cohen, gdyż przygotowują się do pracowitej jesieni i powrotu Meghan z urlopu macierzyńskiego.

Zobacz: Księżna Kate upolowała w sieciówce cudo za 8 funtów! Wiemy, gdzie je kupić!


Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×