Szukaj

Udostępniono nagrania, na których Meghan krytykuje Kate. Padło wiele pełnych żalu słów

Meghan Markle w rozmowie z przyjaciółmi podobno skarżyła się na rodzinę królewską. Do nagrań dotarła redakcja Daily Mail, która ich treść udostępniła na portalu. O co żona Harry'ego miała największy żal? 
Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Tuż po ogłoszeniu swojej decyzji, spakowali walizki i wyprowadzili się do Kanady. Poinformowali fanów, że będą dzielić czas między Wielką Brytanię a Stany Zjednoczone.

Do USA, skąd pochodzi Markle, małżonkowie przenieśli się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. By zabić nudę, a także zrobić coś dobrego, pomagają roznosić jedzenie potrzebującym. Zdjęcia paparazzi obiegły media na całym świecie.

Meghan Markle miała żal do księżnej Kate? O co?

Meghan i Harry, odkąd odłączyli się od rodziny, toczą walkę z tabloidami. Zapowiedzieli, że nie będą komentować newsów niektórych redakcji, a części z nich wytoczą pozwy. Mąż Markle uważa, że jego żona jest ofiarą tych samych potężnych sił, które przed laty atakowały jego matkę – księżną Dianę, co według wielu doprowadziło do jej tragicznej śmierci.

Wśród nich jest też redakcja Daily Mail. Pomimo ostrzeżeń ze strony małżonków na portalu nadal pojawiają się artykuły związane z życiem prywatnym książęcej pary.

Meghan Markle w czerwonej sukience

Tabloid poinformował swoich czytelników, że dotarł do fragmentu rozmów Meghan z przyjaciółmi. Skarżyła się w nich, jak bardzo źle jest traktowana przez prasę. Miała za złe, że rodzina biernie przygląda się całej sytuacji. Sądziła, że gdyby Kate miała taki problem, z pewnością doczekałaby się natychmiastowej reakcji:

Gdyby to Kate była krytykowana, nikt by tego nie odpuścił – miała powiedzieć Markle.

Meghan uważała, że gdyby hejt ze strony kolorowej prasy dotknął żonę Williama, natychmiastowo zmieniono by zarządzenia dotyczące współpracy z mediami.

Harry niejednokrotnie zwracał się z prośbą do ojca, księcia Karola, by ten pomyślał nad poprawkami w protokole królewskim. Prosił, by jego żona była chroniona przed atakami tabloidów. Niestety rodzina królewska była w tej kwestii nieugięta. Książę nie mogąc dłużej obserwować całej sytuacji, podjął decyzję o odłączeniu się od rodziny.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

 • Gość Kaczor pisze:

  Megan zużyta amerykańska rozwódka ma żal do wszystkich tylko nie do siebie Pinda nie mająca za grosz dobrego wychowania
  nie umjejaca zachować się w królewskim otoczeniu myśląc że to amerykański cyrk świata aktorów. Niech ona wreszcie odczepi się od rodziny królewskiej a najlepiej jeszcze od Harego Zrobiła z niego
  Marionetkę a ten skacze wkoło niej jak pajac. A wy durne pismaki gryzipiorki
  Przestalibyscie wreszcie o niej pisac

 • Gość pisze:

  Co za debil pisał ten artykuł, temat sensacyjny a treść miałka

 • Gośćjarek pisze:

  Niestety nigdy Meghan nie dorówna kait chocby z powodu tego że ta pierwsza jest angielka ma być królowa co Meghan nie może strawić była pewna że zabłyśnie niestety nie ten typ człowieka

 • Yola pisze:

  Może się mylę ale mam wrażenie że Megan zrobi wszystko by by osiągnąć zamierzony cel nawet,,po trupach”.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×