Szukaj

Meghan Markle posądzona o kradzież najcenniejszych skarbów księżnej Diany. Aż nie chce się wierzyć

Księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

Księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle wyjechała z Anglii z biżuterią księżnej Diany wartą miliony dolarów wbrew rodzinie królewskiej? Zobaczcie, jakie tym razem rewelacje na temat żony Harry'ego przedstawiła zagraniczna prasa.

Meghan Markle i książę Harry na początku roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, później przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali posiadłość zlokalizowaną w sąsiedztwie hollywoodzkich gwiazd klasy A. Wydawałoby się, że teraz będą w końcu mieli święty spokój, ale niestety, nie schodzą z pierwszych stron gazet.

Niedawno tabloidy rozpisywały się, jak bardzo ich obecność pogorszyła jakość życia sąsiadom.

Ludzie płacą miliony za to, że tam mieszkają, ponieważ jest pięknie, intymnie i spokojnie – mówił informator jednej z bulwarówek – Ale kiedy Harry i Meghan się wprowadzili, zapanował totalny chaos.

Mało tego, obecnie wyszła na jaw kolejna sensacja. Podobno Meghan bez zgody rodziny królewskiej wywiozła z Anglii wartą miliny biżuterię księżnej Diany.

Meghan Markle posądzona o kradzież biżuterii

Meghan Markle posądzona o kradzież biżuterii

Czy Meghan Markle wywiozła z Anglii biżuterię księżnej Diany?

Meghan uciekła z 10 milionami dolarów w klejnotach Diany! krzyczy nagłówek w National Enquirer w tym tygodniu. Tabloid twierdzi, że Markle wyjechała do USA z biżuterią księżnej Diany wartą miliony dolarów, i której odmawia oddać.

Dodatkowo artykuł twierdzi, Meghan domaga się, aby Kate Middleton oddała swój pierścionek księżnej Diany, który zmarła pozostawiła księciu Harry’emu. Podobno zażądała również szmaragdowej tiary w dniu ślubu i była wściekła, że ​​królowa udostępniła jej diamentową.

Patrzyła, jak królowa obsypuje Kate diamentami i rubinami i poprzysiągła zemstę na nich obu – mówi informator – Kto wie, z iloma skarbami odeszła!

Zdecydowanie Meghan nie ma dobrej prasy, a jest świetnym materiałem na bycie tą złą. Prawda jest taka, że tiarę na ślub wybrała samodzielnie i nie rościła pretensji do tej ze szmaragdami. Dodatkowo – rzeczywiście ma w Stanach biżuterię Diany, ale tylko tę jej część, którą dostała w prezencie od Harry’ego. I tyle jeśli chodzi o ucieczkę Markle do USA z milionami w klejnotach matki jej męża.


Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×