Szukaj

To nie żart. Oto prezenty jakie Meghan Markle dostała od Sereny Williams i Amal Clooney z okazji baby shower

Meghan Markle, Serena Williams, Amal Clooney

Meghan Markle, Serena Williams, Amal Clooney

Co Meghan Markle dostała na baby shower?

Amal Clooney i Serena Williams mają gest. Z okazji baby shower wręczyły Meghan Markle luksusowe prezenty warte fortunę. Brytyjskie tabloidy ujawniły szczegóły.

Meghan Markle poleciała aż do Nowego Jorku by świętować swój baby shower. Podczas niezwykle ekskluzywnej imprezy nie zabrakło przyjaciółek księżnej, które przyszłej mamie zapewniły bardzo oryginale prezenty. Chociaż Meghan obiecała, że otworzy je dopiero w Londynie, razem z księciem Harrym, to jeden z nich zobaczyła jeszcze przed opuszczeniem Ameryki.

Według MailOnline Amal Clooney zadbała o to, by księżna podróżowała w bardzo komfortowych warunkach. Właśnie dlatego pożyczyła jej prywatny odrzutowiec marki Gulfstream G450. Jest on własnością amerykańskiej firmy, która została zarejestrowana pod tym samym adresem, co dwie firmy filmowe George’a Clooneya. Podróż w luksusowych warunkach z Nowego Jorku do Londynu kosztuje ok. 200 tysięcy funtów.

Lot do Wielkiej Brytanii to niejedyny luksusowy prezent jaki otrzymała ciężarna Meghan. Z informacji brytyjskich mediów dowiadujemy się także, że rachunek na kwotę 75 tysięcy dolarów za wynajęcie luksusowego apartamentu pokryła Serena Williams.

Baby shower Meghan wyprawiono w luksusowym hotelu. Dla księżnej wynajęto najdroższy hotelowy apartament w Nowym Jorku. Mieszkanie określane jest mianem „zamku w chmurach” – ma pięć sypialni, pięć kominków, sześć łazienek i należy do niego również ogromny taras z ogrodem i basenem na szczycie wieżowca z widokiem na Central Park.

Księżna z tatuażem. Meghan Markle przed porodem ozdobi swoje ciało w bardzo widocznym miejscu! Wyciekły szczegóły

Amal Clooney najbardziej stylową gwiazdą na baby shower Meghan Markle! Gdy zdjęła płaszcz wszyscy nie mogli wyjść z podziwu

Ciężarna Meghan Markle w dresie i z powiększonymi ustami wraca do Londynu! Tak wyluzowanej księżnej jeszcze nie widzieliście


Amal Clooney w drodze na baby shower Meghan Markle

Amal Clooney w drodze na baby shower Meghan Markle

Amal Clooney w drodze na baby shower Meghan Markle

Amal Clooney w drodze na baby shower Meghan Markle

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×