Szukaj

Meghan Markle przyłapana na kłamstwie! Skandal wisi w powietrzu

Meghan Markle wpadka skandal

Meghan Markle przyłapana na kłamstwie?

Wydawać mogłoby się, że Meghan Markle odkąd została żoną księcia Harry’ego prowadzi życie o jakim marzą miliony kobiet. Mieszka w pięknym pałacu, w szafie ma ubrania od topowych projektantów, którzy tworzą je tylko z myślą o niej, a na co dzień pojawia się na wydarzeniach organizowanych dla osób z wyższych sfer. Choć jeszcze do niedawna Markle zapewniała, że porzucenie aktorstwa dla miłości było najlepszą decyzją w jej życiu, to brytyjskie media twierdzą, że nie do końca była w tym szczera.

Podczas ostatniej wizyty w Irlandii Meghan miała wyznać, że nadal tęskni za aktorstwem i pracą na planie serialu Suits, z którego odeszła w listopadzie 2017 roku ze względu na dołączenie do brytyjskiej rodziny królewskiej. O wszystkim Markle powiedziała goszczącej ją w Irlandii Fionie Morre, która okazała się być wielką fanką amerykańskiego serialu.

Meghan powiedziała jej, że tęskni za pracą na planie i brakuje jej tego – relacjonuje “OK!”.

Markle po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 2002 roku, kiedy wystąpiła w serialu Szpital miejski. Z czasem zaczęła grać w coraz to nowszych produkcjach, wśród których warto wymienić m.in. film Zupełnie jak miłość, a także seriale 90210 lub CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Kilka lat później wcieliła się w jedną z głównych postaci W garniturach

Obowiązki księżnej sprawiły, że z dalszej kariery musiała zrezygnować, a w 2017 roku produkcja poinformowała o odejściu Markle wraz z końcem 7 sezonu.

Meghan Markle zmieniła charakter pisma! Analiza jej podpisu po ślubie z Harrym wykazała sensacyjne hipotezy!

Thomas Markle znów potwornie upokorzył swoją córkę! Poszedł też o krok dalej i nie zostawił suchej nitki na królewskich tradycjach! „Stary, kiepski film”

Meghan Markle to chodzący ideał! Teraz przekonała się o tym księżniczka Charlotte!

Księżna Kate i książę William pokazali oficjalną sesję z chrzcin małego Louisa! Tak pięknych zdjęć dawno nie było!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×