Szukaj

Meghan Markle zdecydowała się na publiczne karmienie piersią! Na Wyspach wrze jak nigdy!

Meghan Markle postanowiła publicznie karmić piersią swojego nowo narodzonego syna. Księżna Sussexu po raz kolejny wywołała trzęsienie w lokalnych mediach. Jak na jej kontrowersyjną decyzję zareaguje królowa Elżbieta II?
Meghan Markle i syn Archie Harrison

Meghan Markle i syn Archie Harrison

Meghan Markle znana jest jako aktorka, aktywistka i celebrytka, która jeszcze rok temu czerpała pełnymi garściami ze swoich przywilejów „normalnego życia”. Obecnie żona księcia Harry’ego musi przestrzegać bezlitosnych i pielęgnowanych przez wieki zasad królewskiego protokołu, które zresztą nagminnie łamie.

Sporo kontrowersji wzbudziła decyzja byłej gwiazdy Suits o nie występowaniu z noworodkiem zaraz po jego przyjściu na świat. Księżna Sussexu zdecydowała, że pokaże publicznie swojego syna, ale w dogodnym dla siebie terminie. W ten sposób Markle chciała przełamać mit kobiety idealnej, jakim przez lata obrosły brytyjskie księżne.

Meghan w ciągu roku od wejścia w związek małżeński z wnukiem królowej Elżbiety II, dała się poznać ze swoich wystąpień publicznych i komentowania spraw społecznych powszechnie budzących kontrowersje. 38-latka aktywnie walczy o prawa kobiet na całym świecie, sama stara się przecierać szlaki i być przykładem silnej oraz pewnej siebie żony i matki, która aktywnie promuje kampanię HeForShe mającej na celu rozwój równości płci walkę ze stereotypami. Do tej imponującej listy Markle wkrótce będzie mogła dopisać kolejny wyczyn umacniający jej wizerunek kobiety niezależnej.

Z najnowszych doniesień brytyjskich mediów wynika, że Meghan Markle chce publicznie karmić piersią swojego nowo narodzonego syna:

Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami – twierdzi Angeli Molard, ekspertka od rodziny królewskiej.

Dotychczas żadna kobieta reprezentującą brytyjską monarchę nie odważyła się na taki gest. Z pewnością widok Meghan karmiącej dziecko piersią wywołała jeszcze więcej kontrowersji niż sama informacja, od której aż wrze na Wyspach, ale też sprowokuje media do nagłośnienia problemu z jakim od lat walczą młode matki na całym świecie. Być może dlatego inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony lokalnej prasy i aprobatą wielu internautek.

Zobacz: Globe: “Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!

Zobacz: Gdy Meghan Markle pokazywała Archiego, wydarzyło się coś niezwykłego! “To znak od księżnej Diany”. Jest zdjęcie


Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i Archie Harrison Mountbatten-Windsor na Dzień matki

Meghan Markle i Archie Harrison Mountbatten-Windsor na Dzień matki

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×