Nowa piękność u boku Harry’ego. Zdjęcie obiegło świat, a Meghan poczuła ukłucie zazdości

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle poczuła ukłucie zazdrości, kiedy zobaczyła jedno zdjęcie Harry'ego. W kalifornijską sielankę Sussexów wkradły się czarne chmury. Co donoszą tabloidy?

Książę Harry od ponad roku mieszka razem z żoną i dziećmi w Stanach Zjednoczonych, jednak w ostatnim czasie dość często wraca w rodzinne strony. Niedawno przyleciał do Wielkiej Brytanii, by odsłonić pomnik swojej matki, księżnej Diany, w rocznicę jej 60. urodzin. Jego pobyt był szeroko komentowany w prasie, ponieważ nie jest tajemnicą, że obecnie ma dość chłodne relacje z rodziną Elżbiety II – w tym z własnym bratem, księciem Williamem.

Najbardziej jednak z tych powrotów niezadowolona jest Meghan. Mimo że Sussexowie tworzą na pozór bardzo udane małżeństwo, to jednak od czasu do czasu są między nimi zgrzyty, które skwapliwie wyłapuje kolorowa prasa. Tym razem Harry wywołał w żonie bardzo negatywne emocje.

Meghan Markle jest zazdrosna o Harry’ego. Dlaczego?

Meghan już boleśnie przekonuje się, że książę Harry ma lepsze niż ona powiązania z wyższymi sferami w Ameryce niż ona – a jedna z rodzin jest szczególnym źródłem jej frustracji. Kiedy mąż Markle pojechał do Kolorado w zeszłym miesiącu, aby wziąć udział w charytatywnym meczu polo, była aktorka poczuła ukłucie zazdrości, kiedy przytulał się do swojej 21-letniej koleżanki z drużyny, wschodzącej gwiazdy Riley Ganzi.

Wyglądali razem bardzo swobodnie, jakby znali się od lat. Wszyscy byli zbyt szczęśliwi, mogąc stanąć ramię w ramię na podium, założę się, że Meghan nie była z tego zadowolona, ​​biorąc pod uwagę, jaka Riley jest ładna.

Ganzi to wybitna amerykańska rodzina graczy w polo i rzeczywiście łączy ich z Sussexem długa przyjaźń. To rodzice Riley, Marc i Melissa, zorganizowali występ Harry’ego w Aspen Valley Polo Club. Marc i Harry grali w tej samej drużynie na podobnej imprezie w Connecticut w 2013 roku.

Meghan wie, że będzie musiała przyzwyczaić się do Harry’ego, który jest widywany z pięknymi kobietami w obiegu charytatywnym, ale nie zdawała sobie do końca sprawy jak blisko był z Riley. Wątpię, czy zostanie w domu podczas przyszłych wydarzeń z Ganzimi, tak na wszelki wypadek. Jestem pewien, że Harry został rygorystycznie przesłuchany po tej scenie na podium z Riley.

Meghan miała żałować swojej nieobecności, zwłaszcza że według informatora tabloidu, zawodniczka jest typem kobiety, która zwróciłaby uwagę księcia Harry’ego w czasach, gdy był kawalerem.


Riley Ganzi

Riley Ganzi

Książę Harry i Riley Ganzi

Książę Harry i Riley Ganzi

Meghan Markle i książę Harry na randce

Meghan Markle i książę Harry na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×