Szukaj

Nowe doniesienia o ciąży Meghan Markle. To już naprawdę 6 miesiąc? Zdjęcie ma być dowodem

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży — donosi magazyn Star. Tabloid podaje, że żona Harry'ego znalazła sprytny sposób, by zamaskować ciążowe krągłości. Jaki?

Meghan Markle i książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzili się tam w marcu tuż po tym, jak przestali pełnić obowiązki w rodzinie królewskiej. Chociaż zrezygnowali z reprezentowania interesów Elżbiety II, nadal starają się działać aktywnie.

Małżonkowie z domowego zacisza udzielają wywiadów, osobiście pojawiają się na charytatywnych eventach, niedawno wystartowali ze stroną internetową, którą odzyskali po ataku hakerskim. Pomimo że na razie jest skromna, zawiera bardzo istotne informacje.

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu drugiej ciąży?

Meghan i Harry starają się trzymać z daleka od zainteresowania tabloidów, a nawet procesują się z niektórymi tytułami. Kolorowa prasa jednak regularnie serwuje ciekawostki na ich temat, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia. Nowy magazyn Star donosi, że Markle jest w szóstym miesiącu ciąży. Dowodem ma być zdjęcie, które pojawia się na okładce.

Tabloid podaje, że Meghan urodzi na początku 2021 roku. Powita na świecie córeczkę. Osoba z otoczenia rodziny mówi, że chociaż ciąża jest na bardzo zaawansowanym etapie, księżna nie chce ujawniać jej tak długo, jak jest to możliwe:

Druga ciąża Meghan Markle jest na bardzo zaawansowanym etapie.  Zrobi jednak wszystko, by utrzymać ją w sekrecie tak długo, jak będzie to możliwe. Nie chce wywoływać medialnego szaleństwa, szczególnie że życie nie może być dla niej doskonalsze niż jest teraz.

Podobno druga ciąża jest dla Meghan o tyle łatwiejsza, że przechodzi ją z daleka od zainteresowania fanów rodziny królewskiej. Krągłości chowa pod szerokimi ubraniami, dzięki czemu udaje się jej utrzymać ten sekret w tajemnicy.

Co ciekawe bliscy Harry’ego i jego żony już wiedzą, że ich rodzina się powiększy. Królowa i Karol złożyli gratulacje, Kate zdobyła się na gest, który wywołał zaskoczenie w rodzinie. Wysłała uroczy prezent dla dziecka, licząc, że w ten sposób zakończy konflikt ze szwagierką.

Magazyn dodaje, że książę jest bardzo szczęśliwy z powodu ciąży Meghan. Już nie może się doczekać, by przytulić córkę. Czy jednak te doniesienia są prawdziwe? Sami zainteresowani milczą na ten temat. Nie jest jednak tajemnicą, że kolorowa prasa regularnie serwuje informacje o drugiej ciąży Meghan. Jak na razie nic z tego się nie potwierdziło.


Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×