Szukaj

Meghan Markle jest w ciąży. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Archie będzie miał rodzeństwo?

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle jest w ciąży? Czujne oczy internautów dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka podczas wizyty w piekarni, kiedy razem z Harrym i załogą przygotowywała posiłki dla potrzebujących.

Na początku tego roku Meghan Markle i książę Harry wprawili w szok niemal cały świat i zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Spakowali walizki i przenieśli się za ocean. Najpierw zamieszkali w Kanadzie, krótko przed wybuchem pandemii przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wybrali Los Angeles i to tam budują swoje nowe, niezależne życie, z dala od Wysp Brytyjskich. Tu postanowili wychowywać Archiego, choć podkreślają, że zamierzają często odwiedzać rodzinę w Anglii, żeby nie zatracił swoich korzeni.

Internauci dopatrzyli się także zaokrąglonego brzuszka u Meghan, czyżby więc postanowili także w LA powiększyć rodzinę?

Czy Meghan Markle jest w ciąży?

Meghan Markle i książę Harry trafili do Stanów Zjednoczonych w środku rozwijającej się pandemii koronawirusa. Zabarykadowali się w swojej posiadłości, żeby chronić siebie i synka przed wirusem, ale nie zaprzestali działalności charytatywnej. Wspierają schroniska dla zwierząt, dostarczają posiłki najbardziej potrzebującym, a niedawno wybrali się do jednej z piekarni w Los Angeles.

Stanęli na linii i pomogli pracownikom w codziennych obowiązkach, o czym właściciele poinformowali w mediach społecznościowych. Opublikowali zdjęcia, na których Harry i Meghan w maseczkach na twarzy pracowali w pocie czoła, by pomóc przygotować posiłki. W opisie padły słowa wdzięczności w kierunku Sussexów, za tak godną naśladowania postawę.

Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomogli przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który zatrudnia uczestników programu do dostarczania posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii # COVID19 .

View this post on Instagram

Thank you to Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, for visiting and standing in kinship with our Café and Bakery teams yesterday! Our staff was thrilled to work alongside them as they helped prepare food and learned more about our newly launched #FeedHOPE program, which employs our program participants to provide meals to food-insecure seniors and youth across Los Angeles in the wake of the #COVID19 pandemic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For 32 years, Homeboy Industries has stood as a beacon of hope in Los Angeles to brave men and women seeking to transform their lives after gang-involvement and incarceration. Each year, we provide support to nearly 9,000 individuals through job training and free services such as tattoo removal, mental health services, GED classes, legal services, and more. Above all, we provide space for our clients to heal from intergenerational cycles of violence in a community of radical compassion. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’d like to help provide second chances to brave men and women and their families, visit our website and stand with us at the link in our bio. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ???? Credit: The Duke and Duchess of Sussex.

A post shared by Homeboy Industries (@homeboyindustries) on

Jednak czujne oczy internautów dopatrzyły się ważnego szczegółu. Zauważyli mianowicie zaokrąglony brzuszek Meghan. W komentarzach pytają wprost:

  • Archie będzie miał rodzeństwo?
  • Widzę zaokrąglony brzuszek…
  • Kwarantanna chyba im służy! To wygląda na ciążę.

Spekulacje pokrywają się z informacjami, które niedawno pojawiły się w kolorowej prasie, gdzie twierdzono, że Markle rzadko pokazuje się publicznie, a jeśli już to w bardzo luźnych ubraniach, a podczas telekonferencji pokazuje się tylko tak, żeby nie było widać brzuszka. Czyżby Archie miał doczekać się rodzeństwa?


Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×