Szukaj

Meghan Markle jednak jest w ciąży? Królewscy fani dopatrzyli się WYRAŹNEGO znaku na ślubie księżniczki Eugenii!

Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle ukrywała ciążę pod płaszczem?

12 października cała rodzina królewska zebrała się w St George’s Chapel by świętować ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Nie obyło się oczywiście bez obecności Meghan Markleksięcia Harry’ego, którzy pięć miesięcy wcześniej pobrali się w tym samym miejscu. Ostatnie plotki o ciąży Meghan pobudziła kreacja z fałdami materiału tworzącymi falbanę na brzuchu, która według fanów miała maskować brzuszek. Co wywołało je tym razem?

Poszło o płaszcz Meghan, który księżna zarzuciła na swoją kreację od Givenchy. Pierwsze słowa krytyki dotyczące stylizacji Meghan mówiły o tym, że płaszcz jest niedopasowany i zbyt duży jak na jej drobną sylwetkę. Ktoś prędko zorientował się, że może to “niedopasowanie” nie jest kwestią złego wyboru rozmiaru, a… brzuszka!

Internet zalała fala zdjęć księżnej ze ślubu, zbliżeń i spekulacji. Rzeczywiście, Meghan słynie z tego, że uwielbia nosić obcisłe sukienki i podkreślać swoją figurę. Ostatnimi czasy stawia jednak na kreacje nieco mniej dopasowane, a płaszcz – którego nie rozpięła nawet na sekundę podczas całego ślubu – był wyraźnie zbyt obszerny jak na jej szczupłą sylwetkę.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy? W kościele nie mogło być aż tak zimno, bo większa część gości siedziała w lekkich sukienkach lub samych marynarkach, a ciężki płaszcz Meghan bez wątpienia był bardzo ciepły.

Próbowała ukryć brzuszek?

Meghan Markle sprytnie i skutecznie poprawiła twarz! Nie byłaby taka śliczna, gdyby nie TEN zabieg

Hit czy kit? Meghan Markle i księżna Kate oceniły suknię ślubną księżniczki Eugenii!

Klasa! Meghan Markle w swojej stylizacji na ślubie księżniczki Eugenii wyglądała jak prawdziwa dama!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×