Szukaj

Meghan Markle i książę Harry już wcześniej dawali znać, że ich rodzina się powiększy. Mamy na to aż cztery dowody

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry po raz drugi zostaną rodzicami. Już od jakiegoś czasu małżonkowie wysyłali znaki, że w ich życiu zachodzą duże zmiany, ale jak dotąd mało kto zwracał na nie uwagę.

Meghan Markleksiążę Harry w walentynki poinformowali, że już wkrótce zostaną po raz drugi rodzicami. Radosną nowinę ogłosił bliski przyjaciel małżonków i zarazem ich fotograf – Misan Harriman.

Para z łatwością ukryła przed światem fakt, że Meghan jest w ciąży. Odkąd panuje pandemia koronawirusa, małżonkowie starają się jak najrzadziej opuszczać swoją luksusową willę w Santa Barbara w Kalifornii. Już od kilku miesięcy dawali znać, że w ich życiu zachodzi prawdziwa rewolucja, jednak jak dotąd uważano, że to plotki bez pokrycia.

Książę Harry i Meghan już od dawna sygnalizowali, że spodziewają się dziecka

Sussexowie nie bez powodu wybrali datę 14 lutego na przekazanie światu informacji o tym, że już wkrótce zostaną rodzicami. Jak donosi osoba z otoczenia Meghan i Harry’ego, już od dłuższego czasu planowali, że zrobią to właśnie w walentynki:

Wszyscy są szczęśliwi i zdrowi. Para powiedziała, że otrzymali tak wiele miłości po zeszłorocznej stracie, że chcieli z powrotem podzielić się swoją miłością i potwierdzić swoją radość. Dzisiaj był idealny dzień, aby to zrobić – twierdzi informator Hello.

Tabloidy już od dłuższego czasu rozpisywały się na temat kolejnej ciąży Meghan, jednak jak dotąd plotki nie znajdowały potwierdzenia. Mimo to para już od dłuższego czasu dawała sygnały, że w ich życiu nadchodzą duże zmiany. Po raz pierwszy zrobili to, gdy odroczono proces w Sądzie Najwyższym, w którym jedną ze stron była Markle. Termin tymczasowo ustalono na 11 stycznia 2021 roku, jednak został on przesunięty na jesień po tym, jak zespół prawny księżnej podał poufne uzasadnienie, dlaczego Meghan nie może stawić się na rozprawie. Biorąc pod uwagę, że żona Harry’ego musiałaby polecieć na sprawę do Londynu, nic dziwnego, że chciała odroczyć proces aż do jesieni, gdy już urodzi.

Harry i Meghan od początku swojego związku chętnie uczestniczyli w akcjach charytatywnych. Najczęściej ich spotkania odbywały się online, jednak niektóre z nich wymagały osobistego stawiennictwa. Markle po raz ostatni wystąpiła publicznie podczas wizyty na Cmentarzu Narodowym w Los Angeles, na cześć Dnia Pamięci.

Na wszystkich wydarzeniach, które odbyły się później, np. Stand Up For Heroes, widziany był wyłącznie sam wnuk królowej Elżbiety II.

Księżna Sussexu już od jakiegoś czasu nosiła ubrania szyte na miarę. Podczas jednej z wizyt miała na sobie elegancki, czarny plisowany płaszcz, który został wykonany przez Brandona Maxwella. Uważa się, że został on zrobiony na zamówienie po to, by ukryć rosnący brzuszek.

We wrześniu 2019 roku Harry w rozmowie z dr Jane Goodall zdradził, że on i Meghan marzą o tym, aby mieć dwójkę dzieci:

Dwoje, maksymalnie! Ale zawsze myślałem: to miejsce jest pożyczone. I z pewnością ludzie tak inteligentni, jak my wszyscy lub tak rozwinięci, jak my wszyscy, powinniśmy zostawić na świecie coś dobrego dla następnych pokoleń.

Jak widać, marzenie pary szybko się spełniło. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na wieść o tym, jakiej płci jest drugie dziecko Meghan i Harry’ego.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×